Diziler

19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği 19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için 19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

Trt 1 ekranlarında yayına giren ve her Pazartesi seyirci karşısına çıkan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 19 Nisan Pazartesi günü var mı, yok mu? Neden Yok? Yeni bölümü ne zaman gibi soruları yanıtlayacağız. 19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman? Akli Film imzalı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yayına girdiği günden bu yana aldığı reytinglerle her haftayı zirvede tamamlamaktadır. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşan, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin sevenleri de yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını açıklayacağız.19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu

Uyanış Büyük Selçuklu 19 Nisan Pazartesi Var Mı, Yok Mu?

Aldığı reytinglerle Pazartesi gününü zirvede tamamlayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kısa bir sürede kendini seyirciye sevdirmeyi başarmıştır. Hepimizin bildiği gibi pandemiden dolayı bir çok dizi setlere ara vermişti. Dizinin sıkı takipçilerine Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin de bir ara verip vermeyeceğini ve 19 Nisan tarihinde ekranlarda olup olmayacağını merak etmiştir. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de diğer bir çok dizi gibi setlere ara vermiştir ve bundan dolayı 19 Nisan Pazar günü ekranlarda olmayacaktır, dizinin yeni bölümü haftaya yayılacaktır.

19 Nisan 2021 Uyanış Büyük Selçuklu Neden Yok?

19 Nisan Uyanış Büyük Selçuklu Neden Yok yeni bölüm ne zamanYönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu ve konusunu Serdar Özönalan’ın kaleme aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi her Pazartesi Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Yukarıda da belirtiğimiz gibi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 19 Nisan Pazartesi günü ekranlarda olmayacaktır dizinin setlere bir hafta ara vermesinde ki neden ise Covid 19 önlemleri kapsamı içinde yayınlanmayacaktır. Yani Trt’nin bi hayli beğeni alan dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, pandemiden dolayı setlere bir hafta ara vermiştir ve dizinin yeni bölümü haftaya yayına girecektır.

Uyanış Büyük Selçuklu Yeni Bölüm Ne Zaman?

Başrollerinde Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Sevda Erginci gibi başarılı isimlerin bulunduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Covid 19 önlemleri sebebiyle setlere bir hafta ara vermiştir. Bundan dolayı Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü yani 26. bölümü, 19 Nisan tarihinde değil, bir hafta sonra ekranlara gelecektir. Bir haftalık kısa bir aranın ardından, tekrar ekranlara dönecek olan Uyanış Büyük dizisinin yeni bölümü 26 Nisan Pazartesi akşamı Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkacak ve kaldığı yerden sürecektir.

19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok19 Nisan tarihinde Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yayınlanmayacak olması, Sefirin Kızı, Maraşlı, Çukur, Yasak Elma gibi dizilerin reytinglerine de bi hayli etki edecektir. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi total de aldığı reytinglerle Pazartesi gününün en fazla izlenen dizisi olmaya devam ediyor ve aldığı reytinglerle zirvede ki yerini korumaktadır. Dizinin setlere bir hafta ara vermesiyle de diğer dizilerin reytingleri artacaktır. Yani 19 Nisan tarihinde Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yayınlanmayacak olmasıyla zirveye Çukur dizisi oturacaktır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Trt’nin reyting birincisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 19 Nisan tarihinde neden yayınlanmayacağını ve dizinin yeni bölümünün ne zaman ekranlarda bulunacağını açıkladık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün