Bilgi

2 Mayıs Bakkallar açık mı? 2 Mayıs 2021 Bakkallar çalışıyor mu?

2 Mayıs Bakkallar açık mı? 2 Mayıs 2021 Bakkallar çalışıyor mu?, arayışı içine giren okurlarımız için 2 Mayıs Bakkallar açık mı? 2 Mayıs 2021 Bakkallar çalışıyor mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 2 Mayıs Bakkallar açık mı? 2 Mayıs 2021 Bakkallar çalışıyor mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

2 Mayıs Bakkallar açık mı? 2 Mayıs 2021 Bakkallar çalışıyor mu?

2 Mayıs 2021 Pazar günü Bakkallar açık olacak mı? Koronavirüs hastalığında yeni tam kapanma süreci ile birlikte bir çok soru işareti vatandaşın kafasını karıştırıyor. Milyonlarca vatandaş, tam kapanma ilan edilmesinin ardından evlerine çekilmişken 2 Mayıs Pazar günü Bakkallar açık olacak mı? 2 Mayıs Bakkallar kapalı mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Yeni Koronavirüs önlemleri kapsamı içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan aracılığıyla 29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri içinde tam kapanma ilan edildi. Peki 2 Mayıs 2021 Pazar günü Bakkallar çalışacak mı yoksa kapalı mı? Tüm ayrıntı kısmıyla haberimizin detay kısmında sizlerle…

Pazar günü bakkallar açık olacak mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü Bakkallar açık mı kapalı mı? Milyonlarca vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan aracılığıyla 29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arası için ilan edilen tam kapanma önlemlerinin ardından evlerine çekilmiş durumda. Bu zamanda bakkaldan gıda ve sair gereksinimlerini gidermek isteyen vatandaşlar, 2 Mayıs Pazar günü Bakkalların çalışıp çalışmadığını düşünüyorlar. 2 Mayıs Pazar Bakkallar açık mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü bakkallar kapalı mı olacak? 

Koronavirüs salgını sebebiyle ilan edilen tam kapanmanın ardından milyonlarca vatandaş evlere çekildi. Vaka sayılarında hızla gerileme beklentisi yer alıyor. Bu çerçevede kısıtlamalarla alakalı soru işaretleri de sıra sıra gideriliyor. Peki 2 Mayıs Pazar bakkallar çalışacak mı? Bu sorunun yanıtı haberimizin devamında sizlerle…

2 Mayıs 2021 Pazar Bakkallar Açık Mı? 

Ülke genelinde ilan edilen tam kapanma sebebiyle Pazar günleri de dahil olmak üzere tam 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe dek tam kapanma önlemleri uygulanmaya devam edecek. Bu çerçevede 2 Mayıs PAzar gününde bakkalların çalışıp çalışmayacağı merakla araştırılıyor. Bakkaldan ekmek vb. gereksinimlerini gidermek isteyen vatandaşlar incelemelerinı sürdürüyorlar. 2 Mayıs 2021 Pazar günü bakkallar açık olacak mı? Sorusu da çok fazla soruluyor.

Pazar Günü Bakkallar Açık Mı?

2 Mayıs 2021 Pazar günü tüm Türkiye genelinde Migros, Şok, A101, Bim vb. süper market zincirleri tamamen kapalı olacak! İlan edildiği üzere süper market zincirleri tam kapanma zamanında Pazar günleri hep kapalı olacaklar. 

Lakin 2 Mayıs 2021 Pazar günü Bakkallar tespit edilen çalışma saatleri civarında hizmet vermeye devam edecekler. Yani 2 Mayıs 2021 Pazar günü Bakkallar saat 10:00 ile 17:00 saat aralığında açık olacaklar. Vatandaşlar, Bakkallardan gereksinimini saat 10.00 ile 17.00 aralığında giderebilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün