2021 Sonbahar Kış Trendleri-2021 Moda Renkleri

2021 Sonbahar Kış Trendleri-2021 Moda Renkleri, faydalı bilgiler bölümümüzde 2021 Sonbahar Kış Trendleri-2021 Moda Renkleri başlığı altında bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. 2021 Sonbahar Kış Trendleri-2021 Moda Renkleri ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

2021 Sonbahar Kış Trendleri-2021 Moda Renkleri

2021 sonbahar kış trendleri, sonbahar kış modası 2021, 2021 moda renkleri, 2021 Sonbahar/Kış Modası renkleri vb.. kadın makaleleri için bilgisayfam.net

2021 Sonbahar Kış Trendleri

Sonbahar Kış 2021-2022 modası için dış giyim trendleri, sezon trendleri, temel aksesuarlar, moda alışveriş listenizi hazırlamanıza yol gösterecek zamansız parçaların hepsi bu paylaşımımızda.
2021sonbahar kış trendleri nelerdir ? Ne giyeceğiz ve nasıl giyeceğiz? Hangi trend parçalara ve aksesuarlara yatırım yapılmalı? Moda dünyasının bu kış olmazsa olmazlarını listeliyoruz.

Sonbahar Kış Modası 2021

Covid-19 Salgını Dünyayı sarsmaya başladığından bu yana moda dünyasında bir kaç sezondur temel parçalara dönüş olduğunu göze çarpıyor. Deri ceketler ve deri pantolonlar gibi lüks kumaşlar ile bohem tarzı yün parçaların karışımı bi hayli fazla. Bu kumaşların ve tarzların kesişme noktası kış trendlerinin ana hatlarını belirliyor. En trend renkler ise siyah. Sonbahar kış modası 2021 yılı için şu biçimde olacak;

Elbise : Puantiyeli yahut gömlekelbise, kışın giyeceğimiz en trend elbiselerden. Geniş kalıp triko ve kazak elbiseler özellikle siyah renkler de ön plana çıkıyor.
Ceketler: Deri yahut bomber ceket modellerini bu kış sezonunda daha çok göreceğiz . Ayrıca kadınsı / erkeksi bir çekiciliğe sahip olan blazer ceketler daha rahat ama bunun yanı sıra zamansız bir alternatif olacak .
Jean: Bu yıl için tek seçenek denim olsaydı,70 ‘ler tarzı birinci olurdu. Soluk renkler ve boyfrend tasarımlar jean parçalarda daha popüler. Eskitme jeanler ve yırtık jeanler de yine göz alıcı tasarımlar içinde.
Etekler : 2020-2021 sonbahar-kış aylarında moda dünyasında retro bir rüzgar esiyor: maksi boy ve denim etekler sezonun yıldız etekleri.
Palto: Bazı zaman zamansız, arada bir mevsimsel trendlere göre modellenmiş, 2021 sonbahar kış trendleri için  3 ana palto trendi ön planda gözüküyor: ultra şık tasarımlar ( kuşaklı yahut kruvaze ), temel trençkot ( bu sezon deri ) ve asalet dolu tasarımlarda pelerinler. Ama yine yeşil ve kahve varyasyonlarda sahte kürkler de popüler kabanlar içinde.
Ayakkabılar : Ayakkabılar vazgeçilmez aksesuarlardan biri olmaya sürdükleri için işte 2020-2021 sonbahar-kışında trend olan ayakkabılar.

  • Mokasenler bu kış en trend olan ayakkabı modelleri içinde.
  • Askeri botlar , binici botları, motorcu botları, süet botlar en yeni kışlık bot trendleri.
  • Spor Ayakkabılar: İster en büyük markların tasarımlarından olsunlar, ister zamanla moda haline gelmiş olsunlar , mühim olan kızlarda görülen bu spor ayakkabılar sokak modasında vazgeçilmez hale gelmesi.

Çantalar: Kadınlar için bir aksesuar yahut en mühim parça olan çanta, tıpkı iyi seçilmiş bir kemer gibi hemen hemen kendi başına bir görünüm yaratan eşsiz bir güce sahip . Bu yaz, istek listemizin başında hasır çantalar vardı, bu kış ise daha kentsel çantalar seçiyoruz ama yine de belirli bir moda boyutuyla.
Vintage çantalar yeni kış sezonunda yatırım yapılabilecek en trend klasik çantalar içinde. Chanel, Louis Vuitton ve Dior ‘un yeni tasarımları da trend tasarımlar içinde yer alıyor.

2021 Moda Renkleri

Pantone, zaten yılın trend rengini seçmişti. Klasik Mavi. Bunun bunun yanında 2021 moda renkleri şöyle olacak. Doğal tonlar, bej, lacivert, siyah ve çikolata tonları en trend renkler içinde. 2021 Sonbahar/Kış Modası renkleri akabinde desenler de ise, tenis çizgisi ve kaz ayağı desenleri kış modasının ana hatlarını çiziyor.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker