Bilgi

28 Nisan Burç Yorumları – 28 Nisan 2021 çarşamba Günlük burç ve astroloji yorumu

28 Nisan Burç Yorumları – 28 Nisan 2021 çarşamba Günlük burç ve astroloji yorumu, arayışı içine giren okurlarımız için 28 Nisan Burç Yorumları – 28 Nisan 2021 çarşamba Günlük burç ve astroloji yorumu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 28 Nisan Burç Yorumları – 28 Nisan 2021 çarşamba Günlük burç ve astroloji yorumu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

28 Nisan Burç Yorumları – 28 Nisan 2021 çarşamba Günlük burç ve astroloji yorumu

Astroloji uzman kişilerı aracılığıyla günlük burç yorumları açıklanmaya sürdürmekte. Peki, 28 Nisan burç yorumlarına göre aşk, para ve sağlık alanlarında hangi gelişmeler yaşanacak? Dolunay’ın etkileri kaç gün sürecek? Dolunay zamanında hangi konulara dikkat edilmesi gerekiyor? Süper Ay başladı mı? İşte detaylar…

28 Nisan Burç Yorumları!

Nisan ayının son dönemine Dolunay süreci damgasını vuracak. On beş gün boyunca tesirini hissedeceğimiz Dolunay, Akrep burcunda yaşanacak. Satürn ve Uranüs gezegenleri aracılığıyla desteklenecek. 7. derece Akrep burcundaki Dolunay, sabit yıldızların da etki alanı içinde bulunacak. Mars ise Yengeç burcunda ilerlemeye başladı. Mars’ın da destekleyeceği Dolunay, aile ve ev yaşamının öneminin artmasına neden olacaktır. Güneş ise Uranüs gezegeniyle kontak hareketine ekranlara gelecek. Birbirinden mühim gelişmelerin yaşanabileceği bu sürede Akrep burcunun özellikleri hakim olacaktır. Akrep burcunun hırs, kıskançlık, ego, bilinçaltı ve tutku ayrıntı kısmını yoğun bir biçimde hissetmeye başlayacağız. Astroloji de Akrep burçları derinliği simgelemektedir. Yani, en ufak bir olayın dahi derinine inme isteği duyabilirsiniz. Alınganlıklarında artmaya başlayacağı bu sürede poblemlerin üzerine yürüme isteği duyabilirsiniz. Herkesten sakladığınız sırlarınız açığa çıkabilir. Gizli saklı tutkuların baskı gücü artmaya başlayacağı için normal zamanlardan farklı davranışlar sergileyebilirsiniz. Enerjinizi yeni ve farklı alanlar üzerinde değerlendirme isteğiniz karşınıza fırsatlar çıkmasını sağlayacaktır. Aşk ve ilişkiler alanında ise derin sularda yüzmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizdeki tutkunun oranı yükselişe geçecektir. Partnerinizle birlikte geçirdiğiniz zamanı en iyi biçimde değerlendirme isteği duyabilirsiniz. Sorunlar yüzünden huzursuzluk anlarıyla yüz yüze gelebilirsiniz. Çatışmalar, eleştiriler ve kırgınlıklar aracılığıyla beslenecek olan bu süreç ilişkilerde yol ayrımlarına neden olabilir. Dolunay sürecinde yaşayacağınız her olaya büyük anlamlar yüklemeye meyilli olacaksınızdır. En ufak bir ima dahi kuşkuları beslemeye yetecektir. Özgürlük kavramının sorgulanmaya başlaması aile içindeki otorite figürüyle çatışma yaşamanıza neden olabilir. Yaşama sevincinin azalmaya başlayacağı bu sürede yaşamınızı sorgulamak isteyebilirsiniz. Gün içinde Mars’ın etkisiyle enerjinizde düşüşler meydana gelebilir. Yoğun bir çalışma temposu içinde bulunanlar yorgunluk, dikkat eksikliği ve odaklanma problemleriyle karşılaşabilir. Merakla takip edilen 28 Nisan burç yorumlarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

28 Nisan 2021 Çarşamba burç yorumları!

Ateş grubu burçları Yay, Aslan ve Koç cephesinde parasal konulardaki bi hayli hızlı gelişmelerin etkileri artıyor. Yay burçlarının aile içindeki çatışmaları bittirmeye çalıştıkları görülecektir. Özellikle kardeş veya anneyle olan ilişkideki poblemleri çözüme kavuşturma isteğiniz baskın olacaktır. Parasal konulardaki genel karamsarlık havasının hakimiyeti sürdürmekte. Geleceğe yönelik endişe ve korkularınızın büyümesi sebebiyle beklemede kalmayı tercih edebilirsiniz. Yeniliklere ve değişime karşı dirençli bir saldırı geliştirebilirsiniz. Merkür’ün de etkisiyle iletişim alanında açık ve net ifadeler kullanma isteğiniz artacaktır. Açık sözlülüğün getirdiği tüm olumlu yönlere rağmen üslubunuza dikkat etmenizde fayda yer alıyor. Benzer bir durum Aslan burçları içinde geçerli olacaktır. Sadece önderlik ve ego çatışmaları alanında sıkıntılarının artması söz konusu olabilir. Zira, önderlik çatışması içinde ufak ayrıntı kısmı kaçırma ihtimaliniz yer alıyor. Odaklanma problemleri ve zaman yönetimine daha çok dikkat etmeniz gereken bu sürede kaos ortamının oluşabilir. Dedikoduların artmaya başlamasıyla birlikte arkadaşlık ilişkileriniz yıpranabilir. Hava grubu burçları İkizler, Kova ve Terazi yönünden ise duygusal gelgitler artmaya başlıyor. Psikolojik olarak endişeli ve huzursuz olabileceğiniz bu sürede güven duygunuz zedelenebilir. Arkanızdan çevrilen işlerden haberdar olabilirsiniz. Akrep temasının en mühim etkisi önsezilerin güçlenmesi olacaktır. Şüphe duyduğunuz hadiselerin peşinden gitmeye ekranlara geleceksınız. İkizler ve Kova burçları Satürn’ün sert görünümü sebebiyle yorgunluk ve halsizlik hissedebilir. Uyku düzeninden beslenme şekline kadar farklı alanlarda günlük rutinin dışına çıkabilirsiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

İdeallerinizi gerçekleştirmek istemenize rağmen, bazı konularda sır olmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi saklayarak, beklemeyi tercih etmelisiniz. Yolculuklarla alakalı bazı projeler gündeme gelecektir. Kararsızlıklarınızın size kazandıracağı hiçbir şey yok. Daha bi hayli hızlı hareket etmelisiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Bugün, satın alma ve alışveriş duygunuzda artış gözleniyor. Uzun süredir aklınıza taktığınız konularla alakalı planlar uygulayabilirsiniz. Partnerinizden de bu hususta destek bekliyorsunuz. Ortak çalışmalarda iyi niyetli yaklaşımların söz konusu olduğu bir gün. Yaşam kalitenizde çıtanız yükselirken, yeni dostlarınızın da katkılarını unutmamalısınız.

28 Nisan 2021 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Bulunduğunuz mekanlarda konuya hakimiyetinizden dolayı önderlik vasıflarına çok hızlı yerleşebiliyorsunuz. Bugün, Ay zıt burcunuzda ilerlerken, kişisel ilişkilerinizde ve ortaklıklar hususunda başarılı çalışmalar yapacaksınız. Olaylara politik yaklaşarak, poblemleri değişik bir biçimde çözümleyeceksiniz. Daha sebatkar davranmalısınız.

28 Nisan 2021 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Partnerinizin düşüncelerini merak edebilirsiniz. Lakin bu hususta asla sır vermek istemiyorsunuz. Bugün, çalışma yaşantınızda daha özgürce davranacak ve kendi kararlarınızı kendiniz vereceksiniz. Duygusal yaşantınızda bazı eksilmeler söz konusu olabilir. Karşı tarafın gizemli davranışları, sizi olumsuz etkiliyor.

28 Nisan 2021 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Duygusal yaşantınızda heyecan verici bir gün. Yükselen coşkularınızın karşı taraftan kabul görmesi sizi daha da mutlu edecektir. Bugün, gireceğiniz mekanlarda çevrenize adeta bir ışık saçacaksınız. Lakin hırslarınız hususunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek size çok şey kazandıracaktır.

28 Nisan 2021 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

İşlek zekanızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bugün, her türlü olumlu şartlar sizden yana gelişiyor. Planladığınız çalışmaları yaşama geçirme hususunda bi hayli hızlı hareket etmelisiniz. Başlatacağınız yeni işlerinize hiç kimseyi ortak etmemeli ve bireysel davranmalısınız. Daha sonra çıkabilecek çatışmaları, şimdiden önlemiş olursunuz.

28 Nisan 2021 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Hukuksal poblemleri olanlar için olumlu gelişmeler gündemde. Beklediğiniz sonuçlar istediğiniz yönde ilerlerken, iyimserlik duygularınızdan vazgeçmemelisiniz. Yakın dostlarınızdan alacağınız haberler sizi mutlu edecektir. İletişim hususunda başarılı yerlerdesiniz. Önemli bireylerle bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

28 Nisan 2021 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

Hayallerinizi gerçekleştirmek için, işbirliğine gereksiniminiz olmasına rağmen, çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Kendinize geriye çekerek, bazı isteklerinizi yaşama geçirmeniz olabilecek değil. Kişisel başarınızı bireysellikle sınırlayamazsınız. Bugün, iletişim içinde bulunacağınız bireylere daha esnek davranmalısınız.

28 Nisan 2021 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Siz farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün, bir çok konu karmaşık bir biçimde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey, sakince düşünerek, hadiseleri kısa bir sürede toparlamanızdır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için, gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir esneklik söz konusu. Çevrenizdeki bireylerin düşüncelerinizi, sezgileriniz aracılığıyla hissedebiliyor ve tavırlarınızı önceden belirleyebiliyorsunuz. Şartlarınızı yeniden düzenlemek için gerekli enerjiye sahipsiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Kişiselliğinizi ortaya koymak için ekstra bir çabaya gereksiniminiz yok. Bugün enerjinizi doğru tercih ederek, istediğiniz başarıya yaklaşabilirsiniz. Özellikle içinde olduğunuz koşulları istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Sizin gibi orijinal düşünen bireylerle bir arada olmaktan hoşlanacağınız bir gün. Yaşantınıza yeni bireyler katılabilir.

28 Nisan 2021 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Baskı altında kaldığınız zaman, doğru bildiğiniz konularda bile, hatalar yapabiliyorsunuz. Bugün, değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Gireceğiniz mekanlarda, çevrenizi sınamadan hiçbir biçimde düşüncelerinizi ortaya koymamalısınız. Özellikle, çevrenizde çelişki yaratmaktan kaçınmalısınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün