Biyografi

3 Mayıs Reyting Sonuçları – 3 Mayıs 2021 Pazartesi Ratingleri Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi

3 Mayıs Reyting Sonuçları – 3 Mayıs 2021 Pazartesi Ratingleri Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi, arayışı içine giren okurlarımız için 3 Mayıs Reyting Sonuçları – 3 Mayıs 2021 Pazartesi Ratingleri Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 3 Mayıs Reyting Sonuçları – 3 Mayıs 2021 Pazartesi Ratingleri Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

3 Mayıs Reyting Sonuçları – 3 Mayıs 2021 Pazartesi Ratingleri Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi

3 Mayıs Reyting sonuçları! 3 Mayıs 2021 Pazartesi ratingleri kim kazandı? Pazartesi reyting sonuçları sizlerle. 3 Mayıs 2021 Pazartesi Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi birinci oldu?

3 Mayıs reyting sonuçları

RTÜK aracılığıyla hazırlanan 3 Mayıs reyting sonuçları bilgisi verildi. Peki, 3 Mayıs reyting sonuçlarına göre zirvede hangi dizi yer aldı? Yasak Elma reyting oranları düştü mü? Çukur reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting oranları yükseldi mi? İşte detaylar…

3 Mayıs 2021 Pazartesi reytingleri

RTÜK’ün tespit ettiği reyting sonuçları günlük olarak açıklanmaya sürdürmekte. Birbirinden mühim dizi ve programların olduğu reyting sıralaması seyircilerin tercihlerini göz önüne seriyor. Diziler içindeki kıyasıya yarışın en fazla dikkat çektiği gün Pazartesi akşamı oluyor. Zira, her kanalda mühim bir dizi yer alıyor. İlgiyle takip edilen 3 Mayıs reyting sonuçları netlik kazandı. 3 Mayıs Pazartesi reyting sonuçlarına göre en yüksek izlenme oranına sahip olan dizi Çukur oldu. Show TV’nin popüler dizisi sezon sonunda büyük finalini yapacak. Heyecan ve aksiyon dolu anların meydana geldiği Çukur, totalde önderlik koltuğuna oturmayı başardı. Hemen arkasından ise ATV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Maraşlı yer aldı.

Mahur ve Maraşlı içindeki sımsıcak aşk öyküsünün işlendiği dizi AB grubunda zirveye yerleşti. Geçen haftalara kıyasla reyting oranlarında düşüş meydana geldiği gözlemlendi. Buna göre günü ilk beş içinde tamamlamayı başardı. FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma da günün yüksek reyting oranına sahip dizileri içinde yer aldı. Şahika’nın cenaze merasiminin yapıldığı yeni bölümde entrika ve heyecan yüklü anlar yaşandı. Şahika’nın gerçekten ölmediği yönündeki iddiaları da besleyecek detaylar paylaşıldı. Ender ve Yıldız’ın kapana kısıldığı görüldü. Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev de reyting sıralamasında yer aldı. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusuyla dikkat çeken dizi, AB grubu seyircisi aracılığıyla sahiplenildi.

TRT 1’de yayına giren Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ise kan kaybı yaşamaya sürdürmekte. Totalde günü ilk on içinde tamamlamadı. Prodüksüyon maliyetleri yüksek miktarda olan dizi beklentileri karşılamanın uzağında kaldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün