Bilgi

30 Nisan 2021 Cuma namazı kılınacak mı? Tam Kapanma da cuma namazı kılınacak mı?

30 Nisan 2021 Cuma namazı kılınacak mı? Tam Kapanma da cuma namazı kılınacak mı?, arayışı içine giren okurlarımız için 30 Nisan 2021 Cuma namazı kılınacak mı? Tam Kapanma da cuma namazı kılınacak mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 30 Nisan 2021 Cuma namazı kılınacak mı? Tam Kapanma da cuma namazı kılınacak mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

30 Nisan 2021 Cuma namazı kılınacak mı? Tam Kapanma da cuma namazı kılınacak mı?

30 nisan 2021 cuma günü tam kapanma da cuma namazı kılınacak mı? Tam kapanam camiler açık mı Tam kapanma da cuma namazı kılınacak mı sorusu merak ediliyor! Peki bugün cuma namazı kılınacak mı?

Yasakta cuma namazı kılınacak mı?

17 gün uygulanacka tam kapanma ilk cuması olan 30 Nisan 2021 cuma günü cuma namazı kılınacak mı? Tam kapanma da cuma namazı kılnacak mı sorusu merak ediliyor! Sizler için 30 Nisan 2021 cuma namaz kılınacak mı sorusunu bir araya getirdik!

30 Nisan cuma namazı kılınacak mı?

30 Nisan 2021 cuma günü Cuma namazı kılınacak. Diyanet işlerinden yapılan açıklamaya göre, hem vakit namazları, hem cuma namazı camilerde cemaatle birlikte kılınabilecek. Yasaklarda camilere gidişler serbest ve cuma namazı kılınacağı bilgisine ulaşıldı!

Cuma namazı HES koduyla!

30 Nisan 2021 cuma günü cuma namazı HES koduyla girişler sağlanacak. Hayat Eve Sığar kodu ile camilere girilecek ve sosyal mesafeye dikkat edilecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün