Biyografi

30 Nisan Reyting sonuçları – 30 Nisan 2021 Cuma Rating sonuçları!

30 Nisan Reyting sonuçları – 30 Nisan 2021 Cuma Rating sonuçları!, arayışı içine giren okurlarımız için 30 Nisan Reyting sonuçları – 30 Nisan 2021 Cuma Rating sonuçları! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 30 Nisan Reyting sonuçları – 30 Nisan 2021 Cuma Rating sonuçları! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

30 Nisan Reyting sonuçları – 30 Nisan 2021 Cuma Rating sonuçları!

30 Nisan reyting sonuçları! 30 nisan 2021 cuma rating sounçları kim kazandı? Kırmızı Oda mı, Son Yaz mı Akıncı mı Arka Sokaklar mı birinci oldu? 30 Nisan 2021 cuma günü reyting sonuçları! 30 Nisan cuma ratingleri kim kazandı.

30 Nisan reyting sonuçları!

RTÜK aracılığıyla reyting sonuçları açıklanmaya sürdürmekte. Peki, 30 Nisan reyting sonuçları göre en yüksek izlenme oranı hangi dizinin oldu? Son Yaz reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Akıncı reyting oranları yükseldi mi? Payitaht Abdülhamid reyting oranları düştü mü? İşte detaylar…

30 Nisan 2021 Reyting sonuçları!

Reyting sonuçları seyirciler aracılığıyla yakında zamandan takip edilmeye sürdürmekte. Günlük olarak açıklanan reyting oranları seyircilerin tercihlerini göz önüne seriyor. Bundan dolayı de reklam gelirleri pastasını doğrudan etkileme gücüne sahip yer alıyor. Birbirinden mühim ve yüksek maliyetlere hazırlanan diziler içindeki reyting savaşları can yakıyor. Heyecanla takip edilen 30 Nisan reyting sonuçları bilgisi verildi. 30 Nisan reyting sonuçlarına göre en fazla izlenen dizi Son Yaz oldu. FOX TV’nin yeni dizisi Son Yaz da ihanet ve ayrılık temaları işlendi. Soner ve Akgün, sevdikleri kadınlar aracılığıyla terk edildi. Akgün, yaşamında ilk kez güzel bir doğum günü geçirmişti. Canan ve Selim, Akgün’e evlatları gibi davranmıştı.

Yağmur ise aşık olduğu adamın dünyaya gözlerini açtıği günü mutlulukla karşılamıştı. Hayatında her şeyin yolunda gittiğine inandığı an ise ihanet perdesi açıldı. Yağmur, Akgün’den ayrılmaya karar verir. Son Yaz reyting sıralamasında önderlik koltuğuna oturdu. Hemen arkasından ise Kırmızı Oda dizisi geldi. TV8’in iddialı dizisi Kırmızı Oda yeni kişiliği Mitra’nın öyküsünü işlemeye başladı. Geçen haftalara kıyasla reyting oranları düşüş yaşayan dizi, aşk temasına ağırlık vermeye başlamıştı. A grubunda ve totalde günü ikinci sırada bitirdi. Arka Sokaklar ise reyting sıralamasına göre ilk beş içinde yer aldı. İstikrarlı bir biçimde senelerdır başarısını koruyan dizi kemik seyirci kitlesini korumaya sürdürmekte. Akıncı dizisi ise düşük reyting oranlarıyla gözleri üstüne topluyor. Sezon sonu final yapacağı açıklanan dizide Akıncı ve Haritacılar içindeki savaş sürüyor. Akıncı, bombanın patlamasını engelleyerek düşmanlarına ağır bir darbe indiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün