Bilgi

30 Yaş Üstü ne zaman aşılanacak? Sıra 30 Yaş üstü ve 35 Yaş üstü geliyor!

30 Yaş Üstü ne zaman aşılanacak? Sıra 30 Yaş üstü ve 35 Yaş üstü geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için 30 Yaş Üstü ne zaman aşılanacak? Sıra 30 Yaş üstü ve 35 Yaş üstü geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 30 Yaş Üstü ne zaman aşılanacak? Sıra 30 Yaş üstü ve 35 Yaş üstü geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

30 Yaş Üstü ne zaman aşılanacak? Sıra 30 Yaş üstü ve 35 Yaş üstü geliyor!

Fahrettin Koca’nın bu güce inanın kelimeleri sonrası aşılanma bi hayli hızlı bir biçimde sürüyor. 30 Yaş üstü ve 35 yaş üstü vatandaşlar aşılanma işlemleri ne zaman ekranlara gelecek merak ediliyor. Fahrettin Koca, günlük 750 bin birinin aşılanacağını duyurarak 40 yaş üstü aşılanma 14 Haziran pazartesi başlattığını kelimelerine ekledi. Şimdi gözler 30 yaş üstü ve 35 yaş üstü vatandaşlara çevrildi.

30 Yaş üstü ve 35 yaş üstü aşılanma ne zaman?

Fahrettin Koca, 40 yaş üstü 750 bin birinin 14 Haziran pazartesi aşılanma başlayacağı açıklaması ardından 35 yaş üstü ve 30 yaş üstü vatandaşlarda bi hayli hızlı bir şekile aşılanacağı bilgisine ulaşıldı.  Sağlık Bakanlığından gelen bilgilere göre aşılanma takvimi şu biçimde.

35 yaş üstü 21 Haziran’da ekranlara gelecek!

Aşılanma yaş üstlerini Twitter adresinden açıklayan FAhrettin Koca, halen açıklamasa da 3 Yaş üstü vatandaşların 21 Haziran 2021 pazartesi günü aşılanmaya başlayacağı bilgisine ulaşıldı. Cuma gününe kadar 35 yaş üstü aşılanma tarihi belli olacak.

30 yaş üstü vatandaşlar ne zaman aşılanacak?

Fahrettin Koca aşılanma takvimine göre, 30 yaş üstü vatandaşlar 28 haziran pazartesi günü aşılanmaya ekranlara gelecek ve 20 yaş üstü için aşılanma Temmuz ayında devam edecek.

Tüm yasaklar kalkıyor! Tam Normalleşme tarihi belirlendi

20 yaş üstü aşılanma en zaman olur?

Sağlık Bakanlığı ve Fahrettin Koca açıklayacağı aşılanma takviminde 20 yaş üstü vatadanşar için en yakın tarih Temmuz 2021 bulunacağı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün