Bilgi

4 Mayıs Burç Yorumları – 4 Mayıs 2021 salı Günlük burç ve astroloji yorumu

4 Mayıs Burç Yorumları – 4 Mayıs 2021 salı Günlük burç ve astroloji yorumu, arayışı içine giren okurlarımız için 4 Mayıs Burç Yorumları – 4 Mayıs 2021 salı Günlük burç ve astroloji yorumu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 4 Mayıs Burç Yorumları – 4 Mayıs 2021 salı Günlük burç ve astroloji yorumu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

4 Mayıs Burç Yorumları – 4 Mayıs 2021 salı Günlük burç ve astroloji yorumu

Astroloji uzman kişilerı aracılığıyla 4 Mayıs burç yorumları bilgisi verildi. Peki, 4 Mayıs burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Satürn ve Güneş içindeki sert görünümün etkileri neler olacak? Venüs hangi burca geçiş yaptı? Merkür hangi burçları destekleyecek? İşte detaylar…

4 Mayıs burç yorumları

Mayıs ayının ilk haftasında birbirinden mühim gezegen hareketleri yaşanacak. Satürn ve Güneş içindeki dik açının etkileri hafta boyunca hissedilecek. Güneş, astroloji de yaşam enerjisini ve gücünü simgelemektedir. Satürn ise baskıcı bir gezegen olarak değerlendirilmektedir. Güneş ve Satürn dik açısı haftaya zorlu bir başlangıç yapmamıza neden olacaktır. Olayların pozitif yönlerine odaklanmak yerine noksanlıkler üzerinde durmaya meyilli bulunacağız. Sağlıkla alakalı konuların öne çıkacağı hafta boyunca karamsarlık hakim olabilir. Hatırlanacağı üzere Satürn artık hava elementini simgeleyen Kova burcunda ilerliyor. Önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca Kova burcunda bulunacak. Bu da özgürlük, hak ve eşitlik gibi konuların öne çıkmasında etkili bir faktör olacaktır. Satürn’ün devreye girdiği her durumda otorite figürleri ile çatışmalar yaşamamız kaçınılmaz olacaktır. Finansal ve ticari faaliyetler yönünden ise durgun bir dönem içinde yer alıyoruz. Ayrıca, 7. derece Akrep burcunda yaşanan Dolunay’ın etkilerini de hissetmeye sürdürmekteuz. Enerji düşünün yaşanacağı bu sürede hataları görmezden gelmeye meyilli olacaksınız. Tamamen savunma pozisyonunda yer alarak empati ve sağlıklı iletişim yollarını kapayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın yükü ağırlaşmaya ekranlara gelecektır. Bu durum yaşama enerjinizin düşmesiyle paralel ilerleyecektir. Biraz uzaklaşmak ve her şeyden elinizi ayağınızı çekmek isteyebilirsiniz. Kafa dinlemek isteyeceğiniz bu sürede geçmişte yaşanan olaylarla alakalı derin düşüncelere dalabilirsiniz. Hem aile bireylerine hem de yakın arkadaş çevrenize karşı tepkili olabilirsiniz. Güven duygusunun zedelenmesi sonucu ilişkilerinizde kopmalar meydana gelebilir. Bu zamanda yaşamınızla alakalı almak istediğiniz kararları ertelemeniz faydalı olacaktır. Zira, şans faktörünün eksikliğini hissedebilirsiniz. Hayal kırıklıkları ve beklentilerin karşılanmaması halinde kendinizi motive etmekte zorluk yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun yanı sıra aşkın gezegeni Venüs’ün İkizler burcuna geçişi ile birlikte yeni bir zamanında kapılarını aralamış yer alıyoruz. Aşk ve ilişkiler alanında dingin limanları tercih edebilirsiniz. Kaos, çatışma ve tartışma ortamından uzak durmak için ekstra çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Merakla takip edilen 4 Mayıs burç yorumlarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

4 Mayıs 2021 salı Günlük burç ve astroloji yorumu

Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak yönünden durgunluğun verdiği huzursuzluk ortaya çıkmakta. İş bölgesindeki gelişmelerin yavaşlamaya başlaması keyfinizin kaçmasına neden olacaktır. İş ilişkileriniz ve çalışma partnerlerinize karşı sorgulayacağı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Başak burçları üzerlerine serilen ölü toprağı yüzünden işlerinde aksamalar yaşayabilir. Bu zamanda kimseyle iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Beklentilerinizi minimum düzeyde tutarak hayal kırıklıklarından uzaklaşabilirsiniz. Merkür’de Boğa burcundan çıkış yaparak İkizler burcuna geçti. Merkür ve Venüs’ün yeniden bir araya gelmesinin etkileri olacaktır. Özel yaşamınızdaki iletişim problemlerini çözüme kavuşturmak için düğmeye basabilirsiniz. Su grubu burçları Balık, Yengeç ve Akrep yönünden ise Dolunay döneminin yoğun etkileri hissediliyor. Duygusal açıdan gelgitlerin sık meydana geldiği bu sürede karar almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar incelemek isteyeceğiniz bu sürede fırsatları kaçırma tehlikesiyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle Akrep burçlarının gerginlikleri tırmanmaya sürecektir. Aile bireyleriyle aralarındaki çatışmalara yenileri eklenebilir. Arkadaşlarından moral desteği alabilirler.Ev içinde yalnız kalma gereksiniminizı tatmin etmekte zorlanabilirsiniz. Harcamalarına dikkat etmesi gereken Balık burçları ise gelecek endişesıyla yüzleşmek zorunda kalabilir. Yeni bir iş arayışında olanların sabırsızlıkları artacaktır. Lakin, 11 Mayıs’ta yaşanacak olan Yeni Ay dönemine kadar sakin kalmaya odaklanmaları gerekebilir.

4 Mayıs 2021 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Bugün duygularınızı bastırmak ve içselliğinizi yeniden gözden geçirmek istiyorsunuz. İnce planlarınız var fakat çalışmalarınızı düzenlerken, kişisel ayrıntı kısmınızi göz önünde bulundurmalısınız. Bazı detaylar yüzünden zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Arzulamadığınız işlerden soyutlanmak için, bahaneler bulmak istiyorsunuz.

4 Mayıs 2021 Salı BOĞA Burç Yorumu:

Kalabalık mekanlardan zevk alacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelip değişik konular üzerinde tartışabilirsiniz. Onların fikirleri size enteresan gelebilir fakat, söz vermeden iyice düşünmelisiniz. Çünkü, ardından geriye dönüşleriniz çok zor oluyor. İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmamalı ve kendinize saygı duymalısınız.

4 Mayıs 2021 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Toplumsal başarınızı görülmektediracak çalışmalar için gerekli enerjiye sahipsiniz. Bugün bulunacağınız mekanlarda, her türlü fikirlere açıksınız. Aşk hususunda yoğun duygular yaşıyor olmanız, bazı gereksinimlerinizı göz ardı etmenize neden olabilir. İş hususunda daha sıkı bir disipline gereksiniminiz var unutmayın.

4 Mayıs 2021 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

Duygusal inadınızı bir kenara bırakıp yaşamınızda yeni bir bakış açısı geliştirin. Bugün Ay’ın olduğu konum, idealleriniz hususunda size daha esnek bir görüş sunuyor. Bazı değişimler yaşıyor ve düşünce bazında, farklı istekleriniz ön plana çıkıyor. İştahınızla alakalı denetime gereksiniminiz var. Aşırılıklardan vazgeçin.

4 Mayıs 2021 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Bugün kırılgan bir gününüz. Olayları derinlemesine düşünürken çevrenizdeki olumsuzluklara karşı duygusal bir savunma içindesiniz. Kalabalık mekanlarda bile yalnızlık duygusuna kapılmanızın tek nedeni, aşırı fedakarlıklarınızın karşılığını göremediğinizi zannetmeniz. Bazı zaman haksız da sayılmazsınız.

4 Mayıs 2021 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Duygularınızda beklediğiniz karşılığı görmek için, sizin de aynı yaklaşımları hissetmeniz gerekiyor. Aşkta fazla detaycı ve eleştirici bir biçimde davrandığınız sürece hadiselerin olumsuz yönlerini görmeye devam edeceksiniz. Bugün partnerinizin sizin sevgi dolu sözcüklerine ihtiyacı olacaktır. Yaşamınızı kolaylaştırmanın yollarını keşfetmelisiniz.

4 Mayıs 2021 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

Dengeli tavırlarınızı unutacak olaylarla karşılaşmanız olabilecek. Kendiniz değişik bir boyutta hissedebilirsiniz. Bugün, çalışma ortamınızdaki olumsuzluklardan etkilenebilirsiniz. Aynı fikirde olmadığınız ve duygu paylaşımı yaşadığınız dostlarınızın problemleri yüzünden, keyfiniz kaçabilir. Aldırmamayı bir türlü öğrenemediniz.

4 Mayıs 2021 Salı AKREP Burç Yorumu:

Duygusal enerjinizi doğru kullanacağınız özel günlerden biri. Çevrenizdeki hiçbir olaya duyarsız kalamayacağınız bir gün. Partnerinizin romantik yaklaşımlarından bi hayli etkileneceksiniz. Ailenizin de katılacağı özel toplantılara katılabilirsiniz. Bugün sizi mutlu edecek her türlü aktiviteye hazırsınız.

4 Mayıs 2021 Salı YAY Burç Yorumu:

Kaoslara kapılmadan mantıklı düşünmeniz gereken bir gün. Bugün, fazla alıngan ve kırılgan davranıyorsunuz. Yapacağınız fedakarlıklarınızın yanlış bilinmesi neticesinde, derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Oysa, yaratıcı ve müthiş bir kişisiniz. Çevrenizdeki bireylerin sizi anlaması kolay değil. Zeki yapınızla onlara set çekmelisiniz.

4 Mayıs 2021 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Her hususta mantıklı ve doğal olmanızdan dolayı, bugün bir çok dostunuzdan davet alabilirsiniz. Sizi farklı kılan sadeliğinizle, gireceğiniz ortamlara yeni bir sunuş getireceksiniz. Arkadaşlarınız içinde arabuluculuk görevini üstlenmeniz, biraz da sizin aklıcı yaklaşımlarınızdan ileri geliyor.

4 Mayıs 2021 Salı KOVA Burç Yorumu:

Düşünmek istemediğiniz konuların güncellik kazanmasından çekiniyor gibi bir tavrınız var. Bugün, iletişim içinde olduğunuz bireylerle maddi konuları gündeme getirmek isteyeceksiniz. Problemlerinizi aşmak için bazı yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Sabırlı olmaya devam ederseniz, kazanan siz olacaksınız.

4 Mayıs 2021 Salı BALIK Burç Yorumu:

Siz duygu insanısınız. Bugün, partnerinizle yaşayacağınız hadiselerin sonuçları sizi rahatsız edebilir. Onun kişisel poblemlerindan etkilenmek istemiyor olabilirsiniz. Lakin duygusal nedenler sizi birbirinize daha da yaklaştırıyor. Kafanızda ayrıştırmanız gereken fazla olay var ve beklentilerinizin karşılığını almak istiyorsunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün