4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti

4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti, Dizi haberleri kategorimizde 4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız 4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti

4N1K İlk Aşk dizisi çok yakında zamanda başlıyor.. Bu sayfada siz değerli okurlarımız için 4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti ve tüyoları ile ilgili bilgiler sunacağız. 2018-2019 da FOX’un ekranını renklendirecek olan bunun yanı sıra kısa süre önce filmi de çıkmış olan kitap ve sinema filminden çevirecek yaz dizisi ‘4N1K’nın adı kesinlikle belirlendi!

Fox tv de yayına girecek olan 4N1K İlk Aşk Dizisi Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstüne aldığı ve başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Cemrehan Karakaş gibi genç oyuncuların paylaşımı yaptıkları dizinin adı ‘4N1K İlk Aşk’ olduktan sonra çekimlere başlandı ve oyunculardan bizlere ulaşan ilk fotoğrafları bizde siz değerli okurlarımıza sunalım istedik.

Henüz fragmanı ve dizi özeti konusu ile ilgili bilgilerin elimize ulaşmadığı dizide ileriki günlerde konu içeriğimizi yeni gelişmeler ile güncelleyeceğiz. 4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti tüyoları ile ilgili siz değerli okurlarımıza yazmaya ve paylaşmaya devam edeceğiz. 4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri fotoğrafları:

Fox Tv’nin yeni yaz dizisi 4N1K İlk Aşk’tan ilk kareler elimize ulaştı ve yayınlandı. Yapımcılığını Fabrika Yapım’ın,yönetmenliğini Murat Onbul’un üstüne aldığı,konusunu ise Ferhat Ergün’ün yazdığı,başrollerinde Gözde Mutluer,Sina Özer,Cemrehan Karakaş,Cihan Şimşek ve Eslem Akar’ın olduğu,oyuncu ekibinde bulunan Bülent Alkış,Zeynep Özder,Emir Benderlioğlu,Beyti Engin,Aybanu Aykut,Hakan Haksun,Firuzan Aydın,Tuğçe Kıltaç ve Meral Asiltürk gibi isimlerin de olduğu dizinin ilk kareleri yayınlandı.’4N1K İlk Aşk’ yakında zamanda FOX’ta başlıyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün