Diziler

5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok mu neden yok yeni bölüm?

5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok mu neden yok yeni bölüm?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği 5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok mu neden yok yeni bölüm?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için 5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok mu neden yok yeni bölüm? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok mu neden yok yeni bölüm?

Maraşlı dizisinin başrol oyuncusu olan Burak Deniz Corona virüse yakayı ele verdi ve dizinin çekimleri ertelendi. 5 Nisan pazartesi günü ekrana gelmesi beklenen Maraşlı dizisinin 13. bölümü de bu hafta ara verdi. Pazartesi günü Maraşlı dizisini ekranda göremeyen seyirciler Maraşlı 5 Nisan pazartesi var mı yok mu neden yayınlanmıyor niçin yeni bölüm ekrana gelmedi diye merak içinde. Biz de Maraşlı dizisi 5 Nisan’da var mı yok mu neden yayınlanmayacak geniş bir şekilde bilgiler verelim istedik.

5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok mu neden yok?

Maraşlı dizisinin başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz yer alıyor. Oldukça uyumlu olan ikili Maraşlı dizisinin yüksek reytingler almasına katkı sağlıyor. Geçtiğimiz haftalarda alınan 6 ve 7 oranındaki Total reytingler Maraşlı dizisinin uzun ömürlü bulunacağını gösteriyor. Lakin pandemi sebebiyle farklı zamanlarda dizinin setinde zorunludur aksamalar yaşanıyor. 5 Nisan 2021 pazartesi günü ekrana gelmesi gereken Maraşlı dizisinin 13. bölümü başrol oyuncusu ve Celal kişiliğini canlandıran Burak Deniz’in koronavirüs testinin pozitif çıkması sebebiyle 1 hafta sete ara verildi.

Son günlerde ülkemizde de vaka sayıları hızla artış gösterirken bu artıştan dizilerde olumsuz etkilemeye devam ediyor. Vaka sayılarının 50 bine yaklaştığı ülkemizde Maraşlı dizisinin başrol oyuncusu olan Burak Deniz de nasibini aldı. Testi pozitif çıktığı için kendisini karantinaya alan Burak Deniz Maraşlı dizisindeki diğer oyunculara da bulaşma riski sebebiyle dizi 10 günlüğüne ara verdi. Bu aranın ardından Maraşlı dizisinin yeni bölüm çekimleri kaldığı yerden devam edecek.

Maraş’ta dizisinin yeni bölümü ne zaman?

5 Nisan pazartesi günü ekrana gelmeyen Maraşlı dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta 12 Nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Yeni bölümleri seyirci aracılığıyla merak edilen Maraşlı dizisinin 13. bölümü 12 Nisan pazartesi günü 14. bölümü ise 19 Nisan günü Atv’de ekrana gelecek. Sizce Maraşlı dizisinin 5 Nisan’da ara vermesi doğru bir karar mı, yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün