7 Yüz Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Hangi Kanalda Yayınlanacak?

7 Yüz Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Hangi Kanalda Yayınlanacak?, Dizi haberleri kategorimizde 7 Yüz Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Hangi Kanalda Yayınlanacak? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız 7 Yüz Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Hangi Kanalda Yayınlanacak? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

7 Yüz Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Hangi Kanalda Yayınlanacak?

7 Yüz Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Hangi Kanalda Yayınlanacak?… 7 Yüz dizisi yakında zamanda Blu Tv de ekranlara gelecek. Türkiyenin ilk internet televizyonu olan Blu Tv kendine özgü özel orjinal yapımları seyircisine sunmaya sürdürmekte.  Blu Tv önceden Masum, Çalınmış Hayatlar, Sahipli dizilerini yayınlamıştı. Dizi sektörüne yeni soluk getiren Blu Tv nin şimdiki projesi de 7 YÜZ dizisi.

7 Yüz dizisi 7 bölüm sürecek ve her bölümde başka hikaye anlatılacak. Kendi içinde başlayıp bitecek yani. Her bölümde yüzleşme olacak ve her karakter kendi hayatlarının en karanlık anlarıyla yüzleşecekler. 7 Yüz dizisinde 7 kişiliğinde önlerinde iki seçenek oluyor.

7 Yüz dizisindeki oyuncular ya geçmişe yenilecekler yada savaşıp geleceklerini kazanacaklar.  7 Yüz dizisinde rol alan oyuncular Tilbe Saran, Genco Erkal, Engin Hepileri, Melis Sözen, Cem Davran, Damla Sönmez, Ekin Koç Sinan Tuzcu da rol alıyor.

7 Yüz dizisi başrol oyuncularını tanıtalım siz değerli okurlarımıza; Tilbe Saran; İstanbulda 1961 senesinde dünyaya geldi. Usta bir tiyatro oyuncusu olarak birden çok tiyatroda rol aldı. Ödüllerini yazmakla bitiremezdik.. Oynadığı bazı dizileri yazarsak  2014 Şeref Meselesi, 2014 Çekmeceler, 2013 İntikam, 2012 Dövmenin Dili.. En son da Cesur ve Güzel dizisinde Cesurun annesini canlandırdı.

7 Yüz dizisinin erkek başrolü ise Genco Erkal; 1938 doğumlu 79 yaşında. Tiyatro sanatçısı.. Genco Erkal seneler sonra belki de ilk kez bir dizi de rol alacak. 7 Yüz dizisinde profesyonel oyunuların bunun yanında genç oyuncularda yer alıyor tabi onlarda profesyonel fakat ustalarımız kadar değil tabi ki.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün