Kamu ve Özel İş İlanları

Abdullah Gül Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Abdullah Gül Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Abdullah Gül Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Abdullah Gül Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Abdullah Gül Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Abdullah Gül Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Eğitim dili İngilizce olan Üniversitemize; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde gösterilen şartlar ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri ikaznca öğretim üyesi alımı yapılacaktır.

Başvuracak adayların Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmeliğin alakalı maddeleri gereğince yabancı dil asgari koşullarını sağlamış olmak şartıyla ilanda gösterilen ve aşağıda ayrıntı kısmı verilen evraklarla birlikte müracaat etmeleri gerekmektedir.

Genel Şartlar

  • Başvurular ilanımızın yayımlandığı tarihten bu yana 15 gün içinde şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
  • Süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
  • Şartları taşımayan yahut sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilir.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün