Biyografi

Abdullah Kavukcu Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Abdullah Kavukcu kimdir?, Abdullah Kavukcu kaç yaşında?, Abdullah Kavukcu evi nerede?, Abdullah Kavukcu nerelidir? Abdullah Kavukcu ev adresi?, Abdullah Kavukcu kaç yaşında?, Abdullah Kavukcu nerede oturuyor?, Abdullah Kavukcu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Abdullah Kavukcu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1973 senesinde doğan Abdullah Kavukcu şu an için 48 yaşında ve burcundandır. Abdullah Kavukcu doğum yeri ise Erzincan olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamı olarak devam ettirmektedir.

Abdullah Kavukcu Kimdir? – Abdullah Kavukcu Evi Nerede? – Abdullah Kavukcu Nerede Oturuyor?

Abdullah Kavukcu Kimdir?, evi nerede?

Abdullah Kavukcu, 1973 senesinde Erzincan’da doğmuştur. İlkokulu ve ortaokulu Erzincan’da okuduktan sonra kazandığı Anadolu Lisesinde okumak için İstanbul’a geldi. Aynı zamanda ticareti öğrenmesi için babasının açtığı markette çalıştı. Daha sonra Kapalıçarşı’da ticari yaşamına devam etti.

Kapalıçarşı’da edindiği ticari tecrübeleri sonrasında gerçekleştirdiği yatırımlarla adından söz ettirmeye başlayan Abdullah Kavukcu’nun ismi o senelerda iş yaşamında yakaladığı başarılar ile anılmaya başladı.

Abdullah Kavukcu; 2002 senesinde Haluk Okutur ve Mehmet TARAKCI ile birlikte Simit Sarayını kurdu. 2009 senesinde yeni bir yatırım olarak Türkiye’de ilk kez otoban Avm projesini gerçekleştirerek Parkshop Avm’yi hizmete açtı.

2012 senesinde Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Abdullah Kavukcu bunun yanında Kavukcu Grup Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmekte, şirket bünyesindeki inşaat, gıda, yönetim ve danışmanlık gibi farklı is kollarıyla da faaliyet göstermektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Abdullah Kavukcu iş yaşamının bunun yanında farklı sosyal sorumluluk projelerinde de yönetici olarak bulunmaktadır.

Abdullah Kavukcu, 3 Temmuz 2011 tarihinde SKY Türk spikeri İlkin Ündeş ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi. 2 çocukları mevcuttur.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün