Diziler

Acemi Anneler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Acemi Anneler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Acemi Anneler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Acemi Anneler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bu yazımızda Acemi Anneler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler neler şarkıları kim dile getiriyor kelimeleri nedir gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Acemi Anneler Dizisi 1. bölümüyle 19 Ekim 2020 pazartesi günü TRT1 de ekrana geldi. Acemi Anneler Dizisinde çalan Denizin ortasında bir ada, suların kıyısında bir ağaç, ağacın dallarında yalnızlık diye devam eden şarkıyı kim dile getiriyor kelimeleri ve müziği videosu sayfamızda olacak.

Acemi Anneler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Acemi Anneler Dizisinde başlarken çalan şarkıları müzikleri siz değerli okurlarımıza geniş bir şekildeca sayfamızda aktarmak istiyoruz. Birbirinden güzel şarkıların bulunacağı bu günlük dizide hem anne olmanın heyecanını yaşayan anne adaylarının en özel duygularını hem de Acemi Anneler Dizisinde Çalan Şarkılar Müziklerin kelimelerini ve kimin dile getirdiğini sizlerle sunacağız.

Acemi Anneler dizisinde çalan şarkılar müzikler

Acemi Anneler dizisinde her bölüm özel bir şarkı çalıyor. Acemi Anneler’e özel olarak gerçekleştirilen şarkı kelimeleri ve videosunu sizlerle paylaşalım. Acemi Anneler Sevmek Kuşlar gibi Uçmak şarkısını sizlerle paylaşıyoruz.  Acemi Anneler dizisi 42. bölümünün son dakikasında şarkı çalıyor. Acemi Anneler 42. bölümünün 51. dakikasından sonra yüreğe dökülen yaşlar kurumaz geçse de seneler şarkı videosu ve kelimeleri sizlerle.
Sevmek kuşlar gibi uçmak,
Düşler gibi bitmek,
Güller gibi bahçende açmak,
Gitmek Bir kez daha gezmek,
Tenhalara dökmek gözyaşlarını her gece,
Güneşe yıldıza aya sorduk,
Yalan dünyaya sordum,
Dediler bir sırrı varsa aşkın,
Beklemek olsun muradın,
Yüreğe dökülen yaşlar kurumaz geçse de seneler,
Ümidin solup gitsede…

Acemi Anneler Dizisi 1. Bölüm Sonunda Çalan Şarkı Sözleri

Denizin ortasında bir ada
suların kıyısında bir ağaç
ağacın dallarında yalnızlık
altında bir adam bir kadın
Yalnızlık ağacı

Acemi Anneler Yeni Bölümde Çalan Şarkılar Müzikler

Konu Anne olunca Candan Erçetin’in unutulmaz şarkısını da hatırlamak gerekir diye düşünüyoruz: Hani bir biblon vardı kırdığım
Üstüne ne kırgınlıklar yaşadın
Ama bil ki ben de parçalandım
Annem ben senin yanına kalanım
Annem, annem
Sen üzülme
Sözlerin hep
Yüreğimde
Annem, annem
Gel üzülme
Ben hâlâ senin
Dizlerinde

Acemi Anneler Dizisi Jenerik Fon Müziği

Sizler de Acemi Anneler Dizisinde son bölümde çalan jenerik fon müziklerini düşünüyorsanız bizlere sorabilir istek şarkılar yazabilirsiniz. İsteklerinizi yazarken bölüm ve sahne adı yazmayı unutmayın lütfen. Acemi Anneler Dizisinin jenerik fon müziklerini sayfamızda bulabilir bizlere yazdıklarınızı ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca Acemi Anneler Dizisi Oyuncu kadrosu ile ilgili merak ettiklerinizi bu sayfadan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün