Biyografi

Acun Ilıcalı’dan TV8’e Kavga Çıkartan Transfer!

Acun Ilıcalı’dan TV8’e Kavga Çıkgit gide artan Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Acun Ilıcalı’dan TV8’e Kavga Çıkgit gide artan Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Acun Ilıcalı’dan TV8’e Kavga Çıkgit gide artan Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Acun Ilıcalı’dan TV8’e Kavga Çıkgit gide artan Transfer!

Acun Ilıcalı’dan TV8’e yeni sezonda yeni programlar! Exxen sonrası TV8’e ağırlık vermeyi bırakan Acun’dan sürpriz transferler geldi!

Esra Bilgiç Ünlü Futbolcu ile Evli Çıktı! Cumhurbaşkanı Nikah Şahitleriymiş!

Esra Bilgiç Ünlü Futbolcu ile Evli Çıktı! Cumhurbaşkanı Nikah Şahitleriymiş!

Exxen sonrası TV8’e ilgisini azaltan Acun, yeni sezonda TV8’deki açığı kapatmaya kararlı! Acun Ilıcalı yeni sezon için yeni programlar ve yeni isimleri kanalına transfer etmeye hazırlanıyor!

Ekranlarda yeni sezon tartışmaları tam  gaz sürüyor! En son Seda Sayan’ın Alişan ve Demet Akalın yerine Star Tv’ye trasnfer olup sabah programı yapacak olması Demet Akalın aracılığıyla büyük bir tepki ile karşılanmış ikili içinde sosyal platformdan atışmalar başlamıştı.

Seda Sayan ben kimsenin ekmeği ile oynamadım derken, Demet Akalın ise Seda Sayan’ı yalanladı ve bana program yapmayacağını söylemiştin dedi. Tüm bu tartışmaların üzerine yapım şirketi bir açıklama paylaşımı yaptı ve Demet Akalın ve Alişan ile anlaşmalerinin bittiğini Seda Sayan ile yeni bir programa başlaaycaklarını açıkladı.

Acun Ilıcalı’dan Sürpriz Karar!

Demet Akalın ve Alişan’ı süpriz isim transfer etti. İddiaya göre Acun Ilıcalı, Tv8 sabah kuşağına Alişan ve Demet Akalın’ı aldı. 

Alişan ve Demet Akalın’ın programı varlık gösterememiş ve hatta konuk kimseyi bulamadıklarını aradıkları ünlü isimler bahanelerle kendilerini geçiştirdiklerini anlatmışlardı.

Acun Ilıcalı’nın bu transferi yapması durumunda konuk bulamamakta sıkıntı çekmeyecekleri aşikar olan ikilinin yeni kanalının TV8 olduğuna dair net açıklama yapılmadı fakat iddialar bu yönde. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün