Diziler

Acun İstedi Ali Atay Paylaşım Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı!

Acun İstedi Ali Atay Paylaşım Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı!, arayışı içine giren okurlarımız için Acun İstedi Ali Atay Paylaşım Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Acun İstedi Ali Atay Paylaşım Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Acun İstedi Ali Atay Paylaşım Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı!

Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde yayına girecek olan efsane dizi Leyla ile Mecnun seneler sonra yeniden çekiliyor. Setten ilk fotoğraflar sosyal platformya düştü.

Cam Tavanlar Cem kimdir, gerçek adı ne? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında evli mi?

TRT’nin efsane dizilerinden birisi olan Leyla ile Mecnun dizisi 5 yıl aradan sonra yeniden yeni bölümleri ile Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform Exxen’de yayına girecek. Eski ekibi toplayan Acun Ilıcalı’nın Leyla ile Mecnun’u sete indi!

Leyla ile Mecnun dizisi yeni bölümleri ile eski kadro ile Exxen’de ekranlara gelecek. Dizinin yeni Leyla’sı da Masumiyet dizisinin İrem’i Deniz Işın olmuştu.

Leyla ile Mecnun dizisi sete indi. Tüm oyunculardan sosyal platform paylaşımları geldi. Sosyal medya yıkıldı. Twitter’da Leyla ile Mecnun TT oldu.

ALİ ATAY PAYLAŞIM YAPTI

Sosyal medya aracında aktif olmayı sevmeyen Ali Atay’dan da sürpriz paylaşım gelince hayranlar adeta çıldırdı. Instagram ve Twitter hesabını yalnızca eşi Hazal Kaya’nın postlarını beğenmek için kullanmasıyla bilinen Ali Atay, Leyla ile Mecnun dizisine özel paylaşım yaptı.

Ali Atay, Leyla ile Mecnun setinden oğlu Fikret Ali kucağında makyaj masasında fotoğraf paylaşımı yaptı. Ali Atay paylaşımı yaptığı postun altına “Fiko Mecnun’a yetişti inanamıyorum” notunu düştü.

Ali Atay’ın bu postuna Hazal Kaya’da “Size aşığım” yorumunda bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün