Ada Masalı Dizisi Haziran Kimdir? Özel Hayatı Sevgilisi (Ayça Ayşin Turan)

Ada Masalı Dizisi Haziran Kimdir? Özel Hayatı Sevgilisi (Ayça Ayşin Turan), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ada Masalı Dizisi Haziran Kimdir? Özel Hayatı Sevgilisi (Ayça Ayşin Turan), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ada Masalı Dizisi Haziran Kimdir? Özel Hayatı Sevgilisi (Ayça Ayşin Turan) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Ada Masalı Dizisi Haziran Kimdir? Özel Hayatı Sevgilisi (Ayça Ayşin Turan)

Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi Star TV için hazırlanmakta olan bir yaz dizisidir. Hazırlıklarına bir önceki günlerde bi hayli hızlı bir biçimde başlanmış olan Ada Masalı dizisinde bulunacak olan karakterler merak edilmeye başladı, Ada Masalı dizisinde merak edilecek olan karakterlerden bir tanesi Haziran kişiliği oldu. Biz de bu yazımızda Ada Masalı dizisindeki Haziran kişiliğinden geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. Gelin hem Ada Masalı dizisindeki Haziran kişiliğini hem de Haziran kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz Ayça Ayşin Turan‘ı yakında zamandan tanıyalım.Ada Masalı Dizisi Derya Karakteri

Ada Masalı Dizisi Haziran Karakteri

Ada Masalı Dizisi Haziran KimdirGeçtiğimiz günlerde İzmir’de çekimlerine başlanmış olan Ada Masalı dizisinde güzelliği ile ön planda bulunan Haziran kişiliği kişiliğistik özellikleri ile bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Lakin Haziran kişiliğinin özellikleri resmi siteler aracılığıyla net bir biçimde açıklanmadı. Ada Masalı dizisindeki Derya kişiliğinin ayrıntı kısmını güncel olarak siz değerli okurlarımıza sunacağız. Haziran kişiliğinin özellikleri için bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Ada Masalı Dizisi Derya Kimdir?

Ada Masalı dizisinde Derya kişiliğine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Ayça Ayşin Turan’dır. Yer almış olduğu projeler ve güzelliği ile sürekli olarak gündeme gelmekte olan Ayça Ayşin Turan’ı konumuzun ilerleyen bölümünde siz değerli okurlarımıza daha yakında zamandan tanıtacağız. Haberimizin devamını okuyarak Ayça Ayşin Turan ile ilgili geniş bir şekilde bilgiye varabilirsiniz.Ayça Ayşin Turan Kimdir

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 senesinde Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk ile yakında zamandan ilgilenen oyuncumuz Ayça Ayşin Turan, bu güne denk birden fazla dizi ve filmde yer almıştır. 2011 senesinde tanınmaya başlamış olsa da ilk dizi oyunculuğu deneyimini 2007 senesinde Affedilmeyen dizisi ile yaşamıştır. En son ise karşımıza Arıza dizisindeki Halide kişiliği ile çıkmıştır. 2021 senesinin yaz sezonunda ise Ada Masalı dizisindeki Derya kişiliği ile gündeme gelecektir.

Ayça Ayşin Turan’ın Dizileri

2007 – Affedilmeyen
2007 – Hayal ve Gerçek
2011-2012 – Dinle Sevgili
2013-2016 – Karagül
2016 – Altınsoylar
2017-2018 – Meryem
2018-2019 – Hakan: Muhafız
2020 – Zemheri
2020-2021 – Arıza

Ayça Ayşin Turan’ın Instagram Hesabı

Ayça Ayşin Turan'ın Instagram HesabıAyça Ayşin Turan, instagramda da insanlar aracılığıyla bi hayli ilgi görmekte ve beğenilmektedir. Ayça Ayşin Turan’ın resmi instagramhesabında 179 gönderisi yer alırken 4 milyonu aşkın da takipçisi bulunmaktadır. İzleyicilerin beğenisini büyük ölçüde kazanmış olan Ayça Ayşin Turan’ın resmi instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteğe göre @aycaaysinturan kullanıcı ismini hesaba bakabilirsiniz.

Ayça Ayşin Turan’ın Sevgilisi Kimdir?

Ayça Ayşin Turan, 2016 senesinde Altınsoylar dizisinde birlikte yer almış olduğu Aras Aydın ile aşk yaşamaktadır. 2016 senesinde aynı dizide bulunan Aras Aydın ve Ayça Ayşin Turan, 2017 senesinde ise birliktelik yaşamaya başlamış ve birlikteliklerini takipçilerine duyurmuşlardır.

Ada Masalı Dizisi Haziran’ın Kıyafetleri

Ada Masalı Dizisi Derya'nın KıyafetleriAda Masalı dizisinde ön planda bulunan ve kusursuz fiziğiyle giydiği kıyafetlerin tümünü kendine yakıştıran Haziran kişiliğinin kullanmış olduğu elbise ve kıyafetler bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Ada Masalı dizisi Star TV’de olan yayın yaşamına başladığı zaman Haziran kişiliğinin dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri geniş bir şekilde bir biçimde sizlerle sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Ada Masalı dizisindeki Haziran kişiliğinden ve Haziran kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz Ayça Ayşin Turan’dan söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Ada Masalı dizisindeki oyuncularımızın tamamını incelemek isteğe göre Ada Masalı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı başlıklı yazımızda bakabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker