Diziler

Ada Masalı Dizisi Selma Kimdir? Nihan Büyükağaç

Ada Masalı Dizisi Selma Kimdir? Nihan Büyükağaç, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ada Masalı Dizisi Selma Kimdir? Nihan Büyükağaç, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ada Masalı Dizisi Selma Kimdir? Nihan Büyükağaç ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Ada Masalı Dizisi Selma Kimdir? Nihan Büyükağaç

Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi, bir ada da başlayan aşk öyküsünü konu edinecektir. Star Tv’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ada Masalı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin oturacaktır. Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın bulunduğu Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosu da ağır ağır belli olmaya başlamıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Ada Masalı dizisinde bulunan Selma kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Ada Masalı Selma kimdir? Ada Masalı Selma kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Ada Masalı Selma Karakteri Kimdir?

Bir yaz dizisi olan ve Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ada Masalı dizisinde bulunan Selma kişiliği, dizinin başrolünde bulunan Ayça Ayşin Turan’ın hayat vereceği Derya kişiliğinin teyzesi olarak karşımıza çıkacaktır. Lakin şuan için Selma kişiliği nasıl biri olduğu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Ada Masalı Selma Kimdir?

Derya’nın teyzesi olarak karşımıza çıkacak olan Selma kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Nihan Büyükağaç hayat verecektir. İzleyiciler aracılığıyla Selma kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Nihan Büyükağaç’ta merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Ada Masalı dizisinde bulunan Sibel kişiliğine hayat veren oyuncumuz Nihan Büyükağaç’ı yakında zamandan tanıtacağız.

Nihan Büyükağaç

39 yaşındaki oyuncumuz 28 Eylül 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2005 senesinde Beşinci Boyut dizisiyle geçmiştir. Dizideki performansı ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl Fırtına dizisinde boy göstermiştir. Özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisindeki sergilediği güçle tanınan oyuncumuz önceden, Gönül İşleri, Yer Gök Aşk, Yüreğine Sor, Oflu Hoca’nın Şifresi 2, Cesur ve Güzel, Gecenin Kraliçesi gibi başarılı projelerle de boy göstermiştir. Kamera karşısında en son 2021 senesinde Seni Çok Bekledim dizi ile geçen Nihan Büyükağaç, dizi final yaptıktan hemen sonra Ada Masalı dizisiyle anlaşma sağlamıştır ve tecrübeli oyuncumuz Nihan Büyükağaç önümüzdeki günlerde Star Tv ekranlarında karşımıza çıkacaktır.

Nihan Büyükağaç Yer Aldığı Diziler

2021 Ada Masalı – Selma
2021 Seni Çok Bekledim – Sibel
2019-2020 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Bahar Tezyürek
2019 Canevim
2018 Ikizler Memo Can – Meral
2018 Bir umut yeter – Nihan
2016-2017 Cesur ve Güzel – Adalet
2015 Gecenin Kraliçesi – Emine
2014 Gönül İşleri – Alev
2013 Sevdaluk – Fatma Gedik
2011-2013 Muhteşem Yüzyıl – Gülşah
2010 Yer Gök Aşk
2009 Yüreğine Sor – Feriye
2009 Ayrılık – Mina
2008 Sınıf
2007 Derdest – Aysun
2007 Senden Başka – Emel
2006 Fırtına – Tamara
2005 Beşinci Boyut

Nihan Büyükağaç Resmi İnstagram Hesabı

Hala aktif olarak tiyatro ile ilgilenen ve sahne alan oyuncumuz Nihan Büyükağaç sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 791 gönderisi ve 46 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Nihan Büyükağaç’ın resmi instagram hesabı: @nbuyukagac

Nihan Büyükağaç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden tecrübeli oyuncumuz Nihan Büyükağaç, 25 Eylül 2013 senesinde Murat Yıldırım ile dünya evine girmiştir. Yaklaşık 8 senedir evli olan çiftin mutlu bir evliliği olduğu bilinmektedir fakat çift özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmadığı için özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamaktadır.

Ada Masalı Selma – Nihan Büyükağaç Kıyafetleri

Bugüne kadar bi hayli başarılı projelerde boy gösteren oyuncumuz Nihan Büyükağaç üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetlerin merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Nihan Büyükağaç’ın özel yaşamında ve Ada Masalı dizisinde giydiği etek, pantolon, elbise, gömlek, kazak, kaban, mont, hırka, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka-fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Ada Masalı dizisinde bulunan Selma kişiliğini ve Selma kişiliğine hayat veren oyuncumuz Nihan Büyükağaç’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün