Diziler

Ada Masalı Dizisine İki Bomba Oyuncu Dahil Oldu!

Ada Masalı Dizisine İki Bomba Oyuncu Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Dizisine İki Bomba Oyuncu Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Dizisine İki Bomba Oyuncu Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Dizisine İki Bomba Oyuncu Dahil Oldu!

Ay yapım imzalı, Ali Bilgin’in yönettiği ve konusunu Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayına girecek olan Ada Masalı dizisinin çalışmaları sürdürmekte. 

Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz’un başrollerinde bulunacağı dizinin kadro çalışmaları devam ederken yeni  oyuncuların diziye dahil olduğu bilgisine ulaşıldı. İlerleyen günlerde sete çıkacak olan ve Haziran ayında yayına girecek olan diziye ilk kez Seni Çok Bekledim dizisinde gördüğümüz tecrübeli oyuncu Nihan Büyükağaç dahil olmuştu.  

Dizide Alp Navruz Deniz, Ayça Ayşin Turan ise Derya karakterlerine hayat verecek. Nihan Büyükağaç ise Selma kişiliğine can verecek.Ayça Ayşin Turan’ın oynayacağı  Derya kişiliğinin teyzesi olarak ekranlara gelecek.

Bülent Çolak!

Eylül Ersöz!

Kadrodaki iki süpriz isim ise Eylül Ersöz ve Bülent Çolak. İki tecrübeli oyuncunun da kadroda katıldığı bilgisine ulaşıldı. Moda ve tasarım hususunda kabiliyetli olan ve terzilikle uğraşan Selma’nın kızı Nehir’i  Eylül Ersöz hayat verecek. Diziye katılan diğer isim olan  Bülent Çolak ise  dizide defile organizatörü Görkem Doğan’a hayat verecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün