Diziler

Ada Masalı Dizisinin Başrolü Arıza Dizisinin Halide’si Oldu!

Ada Masalı Dizisinin Başrolü Arıza Dizisinin Halide’si Oldu! Ayça Ayşin Turan Alp Navruz’a Partner Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Dizisinin Başrolü Arıza Dizisinin Halide’si Oldu! Ayça Ayşin Turan Alp Navruz’a Partner Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Dizisinin Başrolü Arıza Dizisinin Halide’si Oldu! Ayça Ayşin Turan Alp Navruz’a Partner Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Dizisinin Başrolü Arıza Dizisinin Halide’si Oldu! Ayça Ayşin Turan Alp Navruz’a Partner Oldu!

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almak için gün sayıyor. Kanallar yaz için çalışmalarını hızla sürdürüyor. Yazın da ekranlarda dizi reyting savaşları tüm hızıyla devam edecek. Pandemi sebebiyle geçen sezon az sayıda yazlık dizi vardı. Lakin 2021 yaz ayında daha çok dizi olması bekleniyor.  Bu yazlık dizilerden bir tanesi de Star Tv ekranlarında yayına girecek olan Ada Masalı dizisi..

Ay yapım imzalı Ali Bilgin’in yönettiği ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayına girecek olan Ada Masalı dizisinin çalışmaları sürdürmekte. Ada Masalı dizisinin başrolleri belirlendi. Daha öne Alp Navruz’un başrol olduğunu duyurmuştuk. Şimdi ise Alp Navruz’un partnerinin kim olduğu belirlendi.

Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz Başrolde!

Ada Masalı dizisinin ilk oyuncusu Alp Navruz olmuştu.  Uzun süredir Alp Navruz’a partner arayan yapım sonunda Arıza dizisinin yıldızı Ayça Ayşin Turan ile anlaşmaya vardıYaz sezonunda ekranlarda olacak dizinin çalışmaları hızla sürüyor. Dizi seti bu ay sonu sete çıkacak ve Haziran ayında yayın yaşamına ekranlara gelecek.

Bu sezon sonu dizilerinin hepsi final yapan Star TV bu gidişatı değiştirmeye çalışıyor. Önce Kağıt Ev’i yayın yaşamına başlatan dizi Kazara Aşk isimli yeni bir dizinin daha çalışmalarını yapıyor. Kanalın yaz aylarındaki bir ddialı projesi de Bir Ada Masalı olmuş oldu…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün