Ada Masalı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman, Gün ve Saatleri

Ada Masalı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman, Gün ve Saatleri, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ada Masalı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman, Gün ve Saatleri, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ada Masalı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman, Gün ve Saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Ada Masalı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman, Gün ve Saatleri

Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi önümüzdeki günlerde Star Tv’de seyirci karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Ada Masalı dizisinin başrolünü ise Alp Navruz ve Ayşe Ayşin Turan paylaşmaktadır. Kısa sürede oldukça büyük beğeni alan Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunun bunun yanında dizinin ne zaman yayın yaşamına başlayacağı ve tekrarlarının hangi gün yayınlanacağı da merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Ada Masalı dizisinin ne zaman başlayacağını, hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını açıklayacağız.

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi Star Tv’de seyirci karşısına çıkacaktır. Fragmanı 24 saat bile geçmeden üçyüz bin kişi aracılığıyla izlenen Ada Masalı dizisi kısa bir sürede büyük ilgi görmüştür. Sosyal medya aracında gündem olmayı başaran ve fragmanı trend video arasında yer alan Ada Masalı dizisinin çekimleri başlamıştır. Ada Masalı dizisinin yapımcıları, dizinin yayın tarihini yakında zamanda olarak belirtmiş ve kesin bir tarih paylaşmışlardır. Lakin bir yaz dizisi olduğu için Ada Masalı dizisinin haziran ayında ekranlara gelmesi planlanmaktadır. Dizinin yayın tarihi kesinleştiği zaman biz de bunu sizlerle sunacağız.

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Oyuncu ekibinde bulunan Alp Navruz, Ayşe Ayşin Turan, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Bedia Ener gibi başarılı isimlerin bulunduğu Ada Masalı dizisi Star Tv’de karşımıza çıkacaktır. Lakin dizinin yayın tarihi ile ilgili halen kesin bir bilgi yoktur. Bir yaz dizisi olduğu için Haziran ayında yayına girmesi beklenen Ada Masalı dizisinin yapımcıları, dizinin yayın tarihini yakında zamanda olarak belirtmişlerdir. Yüksek ihtimalle haziran ayında ekranlara gelecek olan Ada Masalı dizisinin ne zaman yayınlanacağı kesinleştiği zaman biz de bunu sizlerle sunacağız.

Ada Masalı Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan dizi özellikle başrol oyuncuları aracılığıyla büyük ilgi görmüştür. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin yayın tarihi halen kesinleşmediği için, Ada Masalı dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı da belli değildir. Star Tv’nin yayın akışında Ada Masalı dizisinin tekrarlarının ne zaman olduğu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Dizi yayın yaşamına başladıktan sonra birinci bölümün hemen arkasından dizinin ilk bölümünün tekrarı yayına girecektır. Hafta içide yine farklı gün ve saatlerde dizinin tekrar bölümleri Star Tv’de seyirci karşısına çıkacaktır.

Ada Masalı Dizisi Tekrarları Hangi Gün, Saat Kaçta?

Senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Ada Masalı dizisi yakında zamanda Star Tv’de seyirci karşısına çıkacaktır. Ada Masalı dizisinin halen yayın tarihi kesinleşmediği için dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde ekranlarda bulunacağı ile ilgili da kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Dizinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra saat 22.30 da birinci bölümünün tekrarı Star Tv’de tekrar yayına girecektır. Ada Masalı dizinin yayın tarihi kesinleştiği zaman Star Tv yayın akışına Ada Masalı dizisinin tekrar bölümlerinin tarihlerini ekleyecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için Ada Masalı dizisi yayın yaşamına başladıktan sonra tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını sizlerle sunacağız.

Sizler için bu yazımızda, Star Tv’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ada Masalı dizisinin ne zaman başlayacağını, dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını açıkladık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün