Diziler

Ada Masalı ne zaman başlayacak? Ada Masalı nerede çekiliyor? Oyuncuları ve konusu!

Ada Masalı ne zaman ekranlara gelecek? Ada Masalı nerede çekiliyor? Oyuncuları ve konusu!, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı ne zaman ekranlara gelecek? Ada Masalı nerede çekiliyor? Oyuncuları ve konusu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı ne zaman ekranlara gelecek? Ada Masalı nerede çekiliyor? Oyuncuları ve konusu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı ne zaman ekranlara gelecek? Ada Masalı nerede çekiliyor? Oyuncuları ve konusu!

Ay yapım imzalı, Ali Bilgin’in yönettiği ve konusunu Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayına girecek olan Ada Masalı dizisine geri sayım başladı!

Cam Tavanlar Şinasi bakın kim çıktı! Ahmet Melih Yılmaz büyüledi

Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz’un başrollerini paylaşacağı ve kadrosunda bulunan pek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi birbirinden tecrübeli isimlerin olduğu Ada Masalı dizisinin ilk tanıtımları yayınlanarak şimdiden gözleri üstüne çekmeyi başardı.

Ada Masalı dizisi İzmir’in Sığacık beldesinde çekiliyor. Şehir yaşamından vazgeçemem diyen genç bir kadın Haziran ile doğma büyüme adalı olan Poyraz’ın kesişen yollarının hikayelerini konu ediniyor.

Ada Masalı, ilk bölümüyle 15 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star Tv’de yayın yaşamına başlıyor!

Geçen sene pandemi nedeni ile az sayıda yazlık dizi vardı. Lakin bu sene bir çok yazlık dizi yer alıyor.  Bu nedenle dizi reyting savaşları yaz dizileri için de çok sert geçecek gibi duruyor. Kanal D ekranlarında da Baht Oyunu dizisi salı günü ekranlara gelecek. Bakalım reytinglerin galibi kim olacak? Reyting sonuçları bilgisi verildiğında sunacağız..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün