Bilgi

Ada Masalı Poyraz Kimdir? Alp Navruz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Poyraz Kimdir? Alp Navruz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Poyraz Kimdir? Alp Navruz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Poyraz Kimdir? Alp Navruz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Poyraz Kimdir? Alp Navruz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Star Tv’nin yeni dizisi Ada Masalı bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Ekranlara iddialı bir yaz dizisi daha geliyor. Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın olduğu Ada Masalı dizisi bu akşam seyircisi ile buluşuyor. Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın uyumları ile fragmanlarda bi hayli beğenilmişti. Bakalım dizide nasıl bir uyum bekliyor olacak.

Ada Masalı Poyraz kişiliği de şimdiden merak konusu oldu. Alp Navruz’un hayat verdiği Poyraz kişiliği şimdiden genç kızların sevgilisi olmaya aday oldu. Alp Navruz kimdir merak konusu oldu. Ada Masalı tam bir yaz dizisi olarak ekranlara geelcek. Kanal D’de kendisi gibi bugün ekranlara gelecek olan Baht Oyunu dizisine rakip olacak Ada Masalı’nda reyting savaşını bakalım kim kazanacak?

Ada Masalı Poyraz kimdir merak edildli. Ada Masalı, Alp Navruz kimdir? Alp Navruz hangi okul mezunu. Alp Navruz sevgilisi kim? Alp Navruz hangi dizilerde oynadı. İlk olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ünlenen Alp Navruz yeni dizisi Ada Masalı ile bu akşam ekranlar gelecek. 

Modellikten oyunculuk kariyerine başlayan 31 yaşındaki Alp Navruz ile ilgili merak ettiğiniz bilgiler haberimizin detay kısmında!

ALP NAVRUZ KİMDİR?

Alp Navruz 5 Ocak 1990 İstanbul doğumludur 31 yaşındaki Kova burcu oyucu, 1.85 boyundadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Modellik yaptığı sırada oyunculuk eğitimi de almaya başlayan Alp Navruz kısa bir sürede ekranlara adım atmıştır. Yakışıklı oyuncuya ün kazandıran proje ise Star TV’de yayına giren Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Afra saraçoğlu’nun başrolünde yer aldı Fazilet Hanım ve Kızları dizisi olmuştur.

Alp Navruz oynadığı yapımlar;

Ceberrut

Arkadaşlar İyidir

Fazilet Hanım ve Kızları 

Gerçeğin Peşinde programında dini nikahlı eşi kızı ile kaçan Hatice Daver çocuklarını bıçaklayıp intihar etti

Gerçeğin Peşinde programında dini nikahlı eşi kızı ile kaçan Hatice Daver çocuklarını bıçaklayıp intihar etti

Elimi Bırakma

Zümrüdüanka

Ada Masalı

ADA MASALI POYRAZ KİMDİR?

Ada Masalı Poyraz kendi haline yaşayan, doğaya düşkün, akıllı ve soğuk bir karakterdir. İnsanlar soğuk yapısı sebebiyle Poyraz’dan çekinse de Poyraz, hayvanlara ve çocuklara bi hayli düşkün ince ruhlu çok iyi biridir. Bir şeyler üretmeyi her şeyi kendi başına yapmayı seven bir tiptir. Denize nazır arsasını satın almak isteyen ve tatil köyü yapmak şirkete karşı savaş veren Poyraz bi hayli zor biridir. Pek sevilmeyen Poyraz’ın yaşamı Haziran’ın gelişi ile bir anda değişecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün