Diziler

Adalet Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor! Özgü Namal, Ceyda Düvenci, Burçin Terzioğlu, Demet Evgar

Adalet Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor! Özgü Namal, Ceyda Düvenci, Burçin Terzioğlu, Demet Evgar, arayışı içine giren okurlarımız için Adalet Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor! Özgü Namal, Ceyda Düvenci, Burçin Terzioğlu, Demet Evgar ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Adalet Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor! Özgü Namal, Ceyda Düvenci, Burçin Terzioğlu, Demet Evgar sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Adalet Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor! Özgü Namal, Ceyda Düvenci, Burçin Terzioğlu, Demet Evgar

TLC’nin bi hayli beğeni alan dizisi Adalet, Türkiye’ye çevriliyor. Ekranların alternatif kanallarından birisi olan TLC’de naidr olarak yayına giren Adalet dizisi Türkiye’ye çevriliyor.

Elde edilen bilgilere göre Adalet dizisinin Türkiye’ye bi hayli sorunsuz bir biçimde uyarlanabilir olabileceğini düşünen yapım şirketi dizinin haklarını satın almak için iletişime geçti. Dizi için düşünülen isimler ise bi hayli ilgi çekici.

Bir hukuk bürosunda yaşananların anlatıldığı izlemesi keyifli ve sade olan Adalet dizisinin başarılı bulunacağından hiç şüğhe yok gibi görünmekte. Dizi için düşünülen oyuncular da oldukç bomba isimler.

Adalet Dizisi Konusu nedir?

Adalet dizisinde avukat Agata’nın prestijli bir işi, harika bir erkek arkadaşı mevcuttur. Yani aslında göründüğü ve olduğunu sandığı buydu. Bir anda her şeyini kaybeden Agata’nın yaşamı yalnızca bir günde alt üst olur. Agata artık yalnız başınadır. Bir hukuk bürosunda çalışanların aldığı davalara odaklanan dizi de iki kadının aldıkları davada adaleti sağlamak maksadıyla her şeyleri yaptığına tanık oluyoruz.

Adalet Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak?

Adalet dizisi için düşünülen isimler ekranlardan bir süredir ayrı olan ve eşini yeni kaybeden Özgü Namal yer alıyor. Özgü Namal seneler sonra yeniden avukat rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Özgü Namal önceden de Kurtlar Vadisi ve Merhamet dizilerinde başarılı bir avukatı canlandırmıştı.

Dizide Agata’nın ofis arkadaşı rolü için ise Ceyda Düvenci’ye teklif gideceği alınan duyumlar içinde yer aldı. Ceyda Düvenci’de Agatha’nın adaleti aradığı avukat arkadaşına hayat verecek.

Gelen duyumlara göre Özgü Namal’ın bunun yanında Demet Evgar ve Burçin Terzioğlu’da Agata rolü için düşünülen diğer isimlerden biri.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün