Diziler

Adım Ömer Halisdemir Film Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi

Adım Ömer Halisdemir Film Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Adım Ömer Halisdemir Film Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Adım Ömer Halisdemir Film Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Adım Ömer Halisdemir Film Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi… Türk sinemalarında mühim isimlerin hayatlarını film yapan yapımcı Mustafa Uslu yeni bir projeye daha imza atıyor. Daha önce Ayla, Müslüm, Naim gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Mustafa Uslu 15 Temmuz şehidimiz olan Ömer Halisdemir’in yaşamını film yapıyor. Ömer Halisdemir’in yaşamını anlatacak olan sinema filmi oyuncuları kimler olacak, ne zaman sinema severler karşısında olacak, konusu hikayesi ayrıntı kısmı nelerdir bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Adım Ömer Halisdemir Film Oyuncuları Kadrosu

Adım Ömer Halisdemir Filmi Oyuncu Kadrosu

Adım Ömer Halisdemir filmi yapımcılığını Mustafa Uslu üstlenirken yönetmen koltuğunda Yasin Uslu oturuyor. Adım Ömer Halisdemir sinema filmi konusunu Pınar Aksakallı ile Mert Dikmen yazıyor. Adım Ömer Halisdemir filmi oyuncu ekibinde bulunan Rüzgar Aksoy, Çağdaş Onur Öztürk, Ahmet Saraçoğlu ve Polat Bilgin yer alıyor.

Adım Ömer Halisdemir Filmi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Rüzgar Aksoy- Ömer Halisdemir,
Çağdaş Onur Öztürk,
Ahmet Saraçoğlu,
Polat Bilgin…

Ruzgar Aksoy Adim Omerhalidemir filminde     Rüzgar Aksoy – Ömer Halisdemir

1981 İstanbul doğumlu oyuncu Rüzgar Aksoy Haliç Üniversitesi mezunudur. İlk kez 2007 senesinde Adanalı dizisinde rol aldı. Rüzgar Aksoy instagram hesabı https://www.instagram.com/ruzgaraksoy/
Rüzgar Aksoy’un oynadığı dizi filmler;
2007- Adanalı Ferruh,
2010- Türkan- Haydar,
2015- Kara Sevda,Tarık,
2017- Yüz Yüze- Ender,
2018- Koca Koca Yalanlar- Osman,
2019- Bir Zamanlar Osmanlı- Ercüment,
2020- Ramo- Halef karakterlerini canlandırdı.

cagdas onur ozturk omer halisdemir filminde

 Çağdaş Onur Öztürk

1979 doğumlu olan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk Abdullah Bulut menajerlik şirketine kayıtlıdır. Ege Ünversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde okurken tiyatro kulübünde çalıştı. Anadolu Üniverstesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitim alırken 2008 senesinde Gazi dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı.

Çağdaş Onur Öztürk’ün oynadığı dizi filmler;
2008- Gazi- Akın,
2009- Sakarya Fırat- Hasan,
2011- Kuzey Güney- Barış,
2013- Böyle Bitmesin- Atilla,
2016- Diriliş Ertuğrul- Vasilyus,
2018- Yuvamdaki Düşman- Kemal,
2018- Avlu- Oktay karakterlerini canlandırdı.

adim omer halisdemir ahmet saracoglu

 Ahmet Saraçoğlu

1975 Ankara doğumlu olan Ahmet Saraçoğlu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim gördü. Sadri Alışık Kültür Merkezinde çalıştı. 1995 senesinden ibu yana dizi filmlerde rol aldı. 2005 senesinde bir grup sanatçıyla birlikte İstanbul Kraliyet Tiyatrosu’nu kurdu. Ahmet Saraçoğlu’nun oynadığı bazı dizi filmler; Yaprak Dökümü, Hayat Şarkısı, Hayat Öpücüğü,Vatanım Sensin ve Benim Tatlı Yalanım dizilerinde rol aldı.

polat bilgin omer halisdemir filmde

 Polat Bilgin

Polat Bilgin 1976 Samsun doğumludur. Anadolu Üniversitesi’nde Turizm Otel İşletmeciliği bitirdi. Ardından aynı üniversitede Sahne sanatları ve tiyatro bölümü okudu. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde de Yüksek lisans yaptı. Daha çok tiyatro da boy gösteren Polat Bilgin son senelerda- Muhteşem Yüzyıl, Bir Litre Gözyaşı Tek Başımıza ve Kalp Ağrısı dizilerinde rol aldı.

 Adım Ömer Halisdemir Filmi Konusu Hikayesi

Adım Ömer Halisdemir filmine konu olan 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halisdemir’in yaşamı filmde anlatılacak. Bizde yazımızda yaşamını kısa bir biçimde siz değerli okurlarımız için özetleyelim.

adim omer halisdemir filmi ruzgar aksoy

 Ömer Halisdemir’in Hayatı; Ömer Halisdemir 7 çocuklu bir aileden gelmektedir. Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu köyünde doğup büyümüştür. Ömer Halisdemir’in eşi Hatice, çocukları Elifnur ve Doğan Ertuğrul’dur. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde hem yurtiçi hem yurtdışı birden çok görevde yer almıştır. Ömer Halisdemir Afganistan’da da görev yapmıştır hatta 15 temmuz darbe girişimi sırasında öldürdüğü komutan Semih Terzi ile birlikte Afganistan’da birlikte görev almışlardır.

Ömer Halisdemir’in vefatının ardından vurulduğu nokta özel bir kaplama ile çiçeklerle süslendi. Mersin’de Şehitler Parkı’na heykeli dikildi. Türkiye’de bir çok cadde, okul ve meydana adı verildi. Doğduğu yer olan Niğde’de kendisi için bir anı ormanı oluşturulup şehirde bulunan üniversiteye adı verildi. 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halisdemir’in yaşamını sinema filmi olarak yayına girmesi ve gençlerimizin o filmi izlemesi gerçekten güzel bir fikir olmuş. Bu hususta yapımcı Mustafa Uslu’yu tebrik ediyoruz ve sinema filmini merakla bekliyoruz. adim omerhalisdemir filmi

Adım Ömer Halisdemir Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Adım Ömer Halisdemir filmi oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Çekimlerini de yakın günlerde başlanacak olan sinema filminin 2021 senesinde vizyona girmesi, seyirci ile buluşması bekleniyor. Henüz net bir yayın tarihi bulunmasa da açıklama yapıldığında vizyon tarihini yazımızda siz değerli okurlarımız için sunacağız. Adım Ömer Halisdemir filminde hangi oyuncuları görmek istersiniz? Yorumları aşağı yazınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün