Kamu ve Özel İş İlanları

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı

Bu paylaşımımızda, Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyenlere yol anlatacağız. Siz de, yazımızı okumaya devam ederek bu hususta ayrıntılı bilgi alabilir, resmi kanallar aracılığıyla başvurunuzu hemen uygulayabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi personel ve memur alımları kapsamı içinde, bilhassa Kültür ve Turizm Dairesi kadrosunda bulunan alımlar gerçekleştiriyor. Bakıldığında, KPSS puanı baz alınarak birden fazla kadro çok fazla açılıyor ve başvurular yapıldıktan sonra adaylar mülakata alınıyor.

Bunun dışında, Zabıta Dairesi, Park ve Çevre Koruma Dairesi, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gibi kadrolarda da personel ihtiyacı var. 2019 Süresince, bu kadrolarda açık pozisyonlara başvurabilir ve bir belediye personeli olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Afyonkarahisar Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Ege bölgemizin nadide bir kenti olan Afyonkarahisar tarihi ve kültürel açıdan ülkemizin en gözde ve en zengin kentlerinden biridir.

Afyonkarahisar şehri nüfusu elde edilen bilgilere göre 700 bini aşmış durumdadır. Afyonkarahisar Belediyesi bünyesine dahil etmek ve kadrosunda bulunan katmak üzere bir çok sayıda personel alacağını açıkladı.

2019 yılı itibari ile Afyonkarahisar Belediyesi kadrosunda bulunann bulunan açık pozisyonlar belirlendi. Bu belirlemeler ışığında ise bir çok insana iş olanağı dünyaya geldi.

Açık olan kadrolara ise eleman alımından memur alımına, işçi alımından personel alımına birden fazla farklı alandan çok sayıda personel alınacağı bilinmekte.

Açık pozisyonlar ile alakalı ayrıntı kısmı bunun yanı sıra da iş başvuru formlarına nerden ulaşacağınızı, açık iş pozisyonları ile ilgili bilgileri, baş vuru tarihleri ile alakalı ayrıntı kısmı ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız eğer haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Başvuru Tarih Aralıkları

Afyon Belediyesi personel ve memur alımlarına yönelik bir başvuru tarih aralığı yer almıyor. İlanlar, yalnızca ihtiyaç içerisinde, bundan dolayı belirsiz tarihlerde açılıyor.

2019 Süresince hem iskur.gov.tr üzerinden hem de şehrinizdeki İşkur merkezlerinden, güncel ilanlara göz atabilir, aktif olduğu sürece başvurunuzu uygulayabilirsiniz.

Afyonkarahisar Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Afyonkarahisar konumu yönünden bir çok tarihe, devlete ve insanlığı konuk etmiş bir şehirdir. Tarihi kimliği ve her bölgesindeki tarihi dokunun korunarak bunun yanı sıra da modern bir kimlik kazandırmak ve tarihi yaşatmak adına bir çok çalışmalar yapılıyor.

Afyonkarahisar Belediyesi için bu çalışmaların zamanında bi hayli hızlı bir biçimde yapılmasının son derecede büyük bir önemi mevcuttur. Eksik personelin bir an önce Afyonkarahisar Belediyesi bünyesine dahil edilmesi gerekiyor.

Tüm şehir çalışmalarının aksamadan devam etmesi ve açık kadroların bir an önce doldurulması son derecede mühimdir. Afyonkarahisar Belediyesi açık kadrolar ile alakalı tüm bütçeyi 2017 yılı için hazırlamış ve çalışmaları planlamış durumdadır.

Tüm bunlar da Afyonkarahisar halkını heyecanlı bir bekleyiş içine sokuyor. Üstelik alınacak olan personeller ise yalnızca merkezden değildir. Başmakcı, Bayat, Bolvadin, Emirdağ, Hocalar, İhsaniye, Kızılören, Evciler, Dazkırı, İscehisar, Dinar, Çay, Çobanlar, Şuhut, Sultandağı, Sandıklı ve Sincanlı ilçelerinden de eleman alımı yapılacağı bilinmekte.

Afyonkarahisar Belediyesi İş İlanları

Şehrin çehresini değiştirmek, şehri kalkındırmak ve halkına kesintisiz hizmetler sunmak maksadıyla yoğun çaba sarf eden Afyonkarahisar Belediyesi, bu anlamda halkıyla fikir alışverişlerinde olduğu gibi bunun yanı sıra kendi içinde de ar-ge çalışmaları yapmaktadır.

Afyonkarahisar Belediyesi, bu çalışmalar ışığında hem kendi personel gereksinimini gidermek hem de şehirde artış gösteren işsizliğe çare olabilmek adına personel alımı yapmayı hedeflemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Başvurular Nasıl Yapılıyor?

Her şey güzel, peki başvurular nasıl yapılıyor ve güncel iş ilanlarını nereden bulacaksınız? Afyon Belediyesi, Türkiye’de bulunan her belediye gibi iş ilanlarının çoğunu İşkur aracılığı ile yayınlıyor.

Dolayısıyla, şehrinizdeki İşkur merkezlerine kaydolmanız ve form doldurmanız gerekiyor.

Formunuzu doldurduktan hemen sonra, iskur.gov.tr üzerinden veya şubelerden güncel Afyon Belediyesi iş ilanlarını bulabilir, hemen başvurabilirsiniz.

Eğer KPSS puanına sahipseniz, zabıta memuru ve itfaiye eri gibi pozisyonlarda rahatlıkla çalışabilmeniz olabilecek. KPSS puanına sahip değilseniz ve bir mesleğiniz yoksa, bir meslek edinmek adına Afyon’da meslek edindirme kurslarına katılmanızı öneririz.

Bilgi içinTıklayın!!

Afyonkarahisar İş İlanları

Afyonkarahisar iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair açıklamaları bulabilmeniz olabilecek.

Hedeflediğiniz kariyer planı ışığında bu ilanlar içinden siz değerli okurlarımız için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru uygulayabilirsiniz.

Afyonkarahisar iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile alakalı genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Afyonkarahisar iş ilanları

Ek olarak Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Afyonkarahisar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün