Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv)

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv), Dizi haberleri kategorimizde Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv) ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv) sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv)

Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv) ekranlarında 7 Ekim pazar akşamı başlıyor. Dizinin tüm kadrosu ve oyuncularını siz değerli okurlarımız için ek tek yazıp karakter analizlerini içeriğimize ekledik ve dolu dolu bir sayfa oluşturduk..

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosunda Kimler Var?

Birce Akalay – Alev Fırıncıoğlu

Birce Akalay - Alev Fırıncıoğlu

Birce Akalay - Alev Fırıncıoğlu

Cansel Elçin – Adnan Alan

Cansel Elçin - Adnan Alan

Cansel Elçin - Adnan Alan

Özlem Yılmaz – Damla Fırıncıoğlu

Özlem Yılmaz - Damla Fırıncıoğlu

Özlem Yılmaz - Damla Fırıncıoğlu

Ekin Mert Daymaz – Mert Bayer

Ekin Mert Daymaz - Mert Bayer

Ekin Mert Daymaz - Mert Bayer

Aslıhan Malbora – Zeynep Fırıncıoğlu

Aslıhan Malbora - Zeynep Fırıncıoğlu

Aslıhan Malbora - Zeynep Fırıncıoğlu

Yeni Sezonda ATV Ekranlarında Yayımlanacak Olan Yıllar Sonra Dizisinin İsmi “Ağlama Anne” Olarak Değiştirildi. Dizinin Çekimleri İse Bugün Başladı !
Atv kanalından yeni sezon çalışmaları erken duyulmaya başladı bu sene. Türkiyenin ileri gelen kanallarından Atv’den yeni bir dizi geliyor. Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Atv Yeni Sezon)da ekranlara gelecek olan bu dizi merak konusu oldu.

Süreç Film’in yapımcılığını üstleneceği,konusunu Esin Gök’ün kaleme alacağı,yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan‘ın oturacağı dizinin ismi “Ağlama Anne” olarak belirlendi. Atv ekranlarında yayına girmesi kesinleşen dizi için oyuncu seçmeleri sürdürmekte. Ağlama Anne oyuncuları Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin ile Ekin Mert Daymaz Aslıhan Malbora başrollerde..

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv)

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları halen kesinleşse de bir takım çalışmalar yani Cast çalışmaları sürdürmekte. Atv de yeni ekranda yayınlanacak Ağlama Anne dizisinin çekimlerinin Ağustos sonu saygınlığıyla başlaması bekleniyor. Ağlama Anne Dizisi oyuncu kadrosu belli bi hayli buraya yazacağız ve siz değerli okurlarımıza duyuracağız.

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv)

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv)

Ağlama Anne Dizisi Konusu ve özetini de siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde olarak buradan yazacağız. “Ağlama Anne” yeni sezonda Atv ekranlarında olacak.​ Bunun yanı sıra Ağlama Anne Dizisinin hangi gün yayınlanacağı konusu kanal aracılığıyla açıklanmazken dizinin perşembe günleri kanatsız kuşlar dizisinin yerine başlaması olabilecek görünüyor..

Süreç Film’in yapımcılığını üstüne aldığı,Feride Kaytan’ın yönetmenliğini yapacağı,konusunu Esin Gök’ün kaleme alacağı,Atv’de yayına girecek olan “Ağlama Anne” dizisinin başrol oyuncuları belirlendi.

Çekimleri Ağustos ayınını ikinci haftası ekranlara gelecek olan Ağlama Anne dizisi Eylül’de Atv ekranlarında başlıyor. Başrollerinde Birce Akalay ve Cansel Elçin’in olduğu Yıllar Sonra’nın konusunu Esin Gök, yönetmenliğini ise Feride Kaytan gerçekleştirecek.

Ağlama Anne dizi oyuncuları

Ağlama Anne dizi oyuncuları

Yaşanmış bir hikayeden esinlenen Ağlama Anne dizisi ”Bazı günahların cezasını masumlar çeker ve bazı günahların kefareti bir ömür sürer” sloganı ile ekranlara gelecek.

En son Siyah Beyaz Aşk dizisinde seyrettiğimiz Birce Akalay ve son kez Eve Dönüş dizisinde rol alan Cansel Elçin dizinin başrol oyuncuları oldu. “Ağlama Anne Eylül’de Atv’de!
Ağlama Anne’nin KADROSU YAVAŞ YAVAŞ SEKILLENMEYE BAŞLADI!!
Başrollerini Birce Akalay ve Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ın paylaşımı yaptığı yeni dizi Ağlama Anne’nin kadrosuna EKIN MERT DAYMAZ’da dahil oldu
Ağlama Anne yakında zamanda Atv ekranlarında.
Ağlama Anne dizisi oyuncu kadrosu
Ağlama Anne dizisi oyuncu kadrosu

Ağlama Anne dizisi oyuncu kadrosu

Ağlama Anne oyuncuları Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin ile Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora..devamı geliyor. Bu sayfada tüm oyuncuları siz değerli okurlarımız için yazmaya devam edeceğiz.

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kimler işte Kadrosu

Birce Akalay (Ağlama Anne Alev kişiliği)

19 Haziran 1984 tarihinde İstanbulda doğan tecrübeli oyuncu ve tescilli güzel birden çok dizide başrol oynamış ve kendisini tüm Türkiye’ye sevdirmiştir. En son Kanal D ekranlarında yayına giren Siyah Beyaz Aşk dizisinde Şirin kişiliği ile herkesin bir kez daha hayranlık duyduğu isimdir.

Birce Akalay (Ağlama Anne Alev kişiliği)

Birce Akalay (Ağlama Anne Alev kişiliği) Birce Akalay Ağlama Anne dizisinde Alev kişiliğine hayat verecek ve bi hayli güzel bir rolde seyirci karşısına çıkacaktır..

Birce Akalay – Alev Fırıncıoğlu Karakterinin ayrıntı kısmı:Zeynep’in “öz annesi”, Damla’nın ablası. Adnan’ın geçmişte tek gecelik ilişki yaşadığı kadın. Hırslı bir kadındır Alev. Sarhoş olduğu bir gece yaptığı tek hatayla tüm yaşamını karartmıştır. Muhafazakar ailesine bunun hesabını veremeyeceği için bebeğini aldırmaya karar vermiş, fakat beceremeyince bebeğini kaldığı yurtta gizlice doğurmuş ve ölüme terk etmiştir. Bebek son anda kurtarılmış, Alev ise hapse atılmıştır. O gün ailesiyle olan tüm bağları kopmuştur. Lakin aradan seneler geçtikten sonra Alev çok pişman olmuş, aslında hayatta kızından başka hiç kimsesi olmadığını anlamış ve bugün Damla’nın karşısına çıkıp, kızını geri istiyordur.
Birce Akalay - Alev FırıncıoğluBirce Akalay - Alev Fırıncıoğlu

Cansel Elçin (Ağlama Anne Adnan rolü)

20 Eylül 1973 tarihinde İzmitin Tire beldesinde dünyaya gelmiş olan Cansel Elçin 1982 senesinden bu tarafa Paris’te yaşamını sürdürmektedir. Cansel Elçin ülkemizde birden çok dizide başrol oynamış Tuba Büyüküstün ile birlikte başrol oynadığı Gönülçelen dizisi ile gönüllere taht kurmuştur…

Cansel Elçin (Ağlama Anne Adnan rolü)

Cansel Elçin (Ağlama Anne Adnan rolü) Cansel Elçin Ağlama Anne dizisinde Adnan karakteri ile seyircinin yine en fazla seveceği karakterlerden birisi olmaya geliyor..

Cansel Elçin – Adnan Alan Karakter ayrıntı kısmı:

Zeynep’in babası, Nedret ve Çetin’in oğlu, Özlem’in eşi, Mert’in eniştesi. On sekiz yıl önce Alev’le birlikte olan, bugün Alev’in hâlâ unutamadığı tek aşkı. Damla’nın ise aşık bulunacağı tek adam! Adnan başarılı ve geleceği göz alıcı bir iş adamıdır. Adam gibi bir kişidir Adnan. Gençken tatil için gittiği Antalya’da yolu Alev’le kesişmiş, aynı gece Alev’le birlikte olmuştur. Sabah olduğunda Alev uyanmadan İstanbul’a dönmüştür. Oradan da eğitim için Amerika’ya… O gece Alev’in hamile kaldığından haberi yoktur. Baylan Holding’in sahibi Nevzat Bayer’in kızı Özlem’le evlidir ve Alya isminde altı yaşında bir kızı mevcuttur. Kızı, Adnan’ın en hassas noktasıdır. Mutsuz bir evliliği mevcuttur ve eşinden boşanmaya karar vermiştir.
Cansel Elçin - Adnan AlanCansel Elçin - Adnan Alan

Özlem Yılmaz (Ağlama Anne Damla kişiliği)

17 Temmuz 1986 tarihinde İstanbulda doğmuş olan güzel ve tecrübeli oyuncu birden çok dizide oynamış başarılı olmuş ve kendisini ispat etmiştir. Özellikle Unutulmaz dizisi ile seyircilerin gönlüne girmeyi başaran Özlem Yılmaz uzun süredir ekranda yoktu, iyi ki Ağlama Anne dizisi ile aramıza döndü…

Özlem Yılmaz (Ağlama Anne Damla kişiliği)

Özlem Yılmaz (Ağlama Anne Damla kişiliği) Özlem Yılmaz Ağlama Anne dizisinde Damla kişiliğiyle farklı çizgisini gösterecek umarız. Son dizisi Kara Ekmekte bi hayli dikkat çeken bir rolde oynamıştı güzel oyuncumuz..

Özlem Yılmaz – Damla Fırıncıoğlu Hakkında Karakter ayrıntı kısmı:
Zeynep’in annesi. Adnan’ın aşık bulunacağı kadın. Tüm yaşamını, doğar doğmaz ölüme terk edilen bir bebeğe adamış fedakâr kadın. İyi niyeti ve saflığı yüzünden okunası, örnek bir insandır Damla. Henüz on sekizindeyken hapse düşen ablasının bebeğini evlat edinmiştir. Genç yaşta sırtladığı yük sebebiyle ne aşık olabilmiş, ne yuva kurabilmiştir. Henüz on sekizinde, doğurmadan “anne” olmuştur. Dişinden tırnağından arttırıp hem okutmuş, hem babası belli olmayan bir çocuk olduğu için baştan beri Zeynep’i benimseyemeyen ailesinden korumuş ve bin bir fedakarlıkla bugünlere getirmiştir.

Özlem Yılmaz - Damla Fırıncıoğlu

Özlem Yılmaz - Damla Fırıncıoğlu

Aslıhan Malbora (Ağlama Anne Zeynep rolü)

Aslıhan Malbora Ağlama Anne Zeynep rolü

Aslıhan Malbora Ağlama Anne Zeynep rolü Ağlama Anne Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri için Tıklayın >>

Ağlama Anne Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Aslıhan Malbora 1995 senesinde Afyonkarahisar’da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gıda mühendisliği okumuş olan Aslıhan Malbora Akademi 35 buçuk sanat evinde oyunculuk eğitimi almıştır. Geçen sezon Atv’de ekrana gelmiş olan Seven Ne Yapmaz dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Aslıhan Malbora bu dizide Zeynep kişiliğini oynamıştır. yeni sezonda Ağlama Anne dizisinde Zeynep kişiliği ile karşımıza çıkıyor.

Aslıhan Malbora - Zeynep Fırıncıoğlu

Aslıhan Malbora - Zeynep Fırıncıoğlu

Aslıhan Malbora – Zeynep Fırıncıoğlu HAKKINDA DETAYLAR:
Damla’nın kızı, Alev’in “gerçek kızı”. Mert’in aşık olduğu kız. Adnan’ın ise hiç bilmediği, varlığından bile habersiz olduğu kızı. Damla’nın bin bir fedakarlıkla bugünlere getirdiği Zeynep, geçmişinde olanlardan habersizdir. Annesi sandığı Damla, aslında teyzesidir. Gerçek annesi Alev, onu doğar doğmaz elleriyle ölüme itmiştir. Hiç tanımadığı babasının ise, o doğmadan evvel öldüğünü sanmaktadır. En büyük destekçisi, sığınağı ve de sırdaşı, tüm varlığını adadığı annesi Damla’dır.

Ağlama Anne Ekin Mert Daymaz

Ekin Mert Daymaz yeni dizisi Ağlama anne

Ekin Mert Daymaz yeni dizisi Ağlama anne

Ekin Mert Daymaz 1990 senesinde Hollanda’da doğmuştur. Eğitimini ise İstanbul’a gelerek Haliç Üniversitesi’nde antrenörlük ve Fitness bölümünde tamamlanmış olan Ekin Mert Daymaz 2013 Best Model Of Turkey Yarışması’nda üçüncü olmuştur. Ilk oyunculuk deneyimini Not Defteri dizisi ile yaşayan oyuncumuz ardından Çilek kokusu dizisinde Volkan kişiliği ile herkesçe tanınmıştır. Geçen sezon Fox’ta yayına giren kırlangıç fırtınası dizisinde başrolde oynamış ve Şahin kişiliğini canlandırmıştır.

Ekin Mert Daymaz - Mert Bayer

Ekin Mert Daymaz - Mert Bayer

Ekin Mert Daymaz – Mert Bayer Hakkında Açıklamalar:
Nevzat’ın oğlu, Özlem’in kardeşi, Adnan’ın kayınbiraderi. Zeynep’in ilk ve tek aşkı. Mert ilkokul senelerındayken anne babası boşanmıştır. Boşandıktan sonra Nevzat, Mert’i annesine bir daha göstermemiştir. Babası Nevzat o günden sonra gerek Mert’in, gerekse diğer eşinden olan evladı Özlem’in üstüne daha fazla düşmüştür. Mert içinden çıktığı ailenin ait olduğu sosyal sınıfın çok dışında hareket etmeyi seçmiş bir gençtir. Zeynep’in de okuduğu üniversitede okumaktadır. Zeynep, etrafındaki diğer kızlardan farklı olduğu için dikkatini çekmiştir. Kendi ruhunu onda bulacak ve ona sırılsıklam aşık olacaktır. Ama bu aşk yüzünden babası Nevzat’la ters düşecektir.

Ağlama Anne Turgay Kantürk

Turgay Kantürk Ağlama anne dizisi oyuncu ekibinde bulunan

Turgay Kantürk Ağlama anne dizisi oyuncu ekibinde bulunan

Turgay kantürk 1961 senesinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi’nde konservatuar tiyatro bölümü mezunudur. 2011 senesinde oynadığı Kuzey Güney dizisi ile hem ilk oyunculuk deneyimini yaşayan hem de bi hayli başarılı bir karakter çizen Turgay kantürk ardından Tatar Ramazan Serçe Sarayı hatırla Gönül ve kalbim yangın yeri gibi dizilerde mühim rollerde oynamıştır. Geçen sezon Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Avni kişiliğini canlandırarak en mühim rollerinden birisini oynamıştır.

Burcu Gönder Ağlama Anne

Burcu Gönder Ağlama anne dizisi oyuncu kadrosu

Burcu Gönder Ağlama anne dizisi oyuncu kadrosu

Burcu Gönder 7 Şubat 1983 senesinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Fakültesinden mezun olduktan sonra Ayışığı Sanat Evi tiyatro grubuna katılmış ve çeşitli oyunlarda rol almıştır. Burcu Gönder 2006 senesinde Bir Demet Tiyatro 2008 ve 2010 senelerı içinde Çok Güzel Hareketler Bunlar, 2011 senesinde Aşağı Yukarı Yemişliler, 2013 senesinde Hükümet Kadın 2 filminde, 2015 senesinde ise Eğlendirme Dairesinde rol almıştır.

Hüseyin Soysalan Ağlama Anne

Hüseyin Soysalan Ağlama Anne

Hüseyin Soysalan Ağlama Anne

Hüseyin Soysalan 1959 senesinde Ankara’da doğmuş Ankara Devlet Tiyatrosu’nda konservatuarda eğitimini tamamlanmıştır. 2000 senesinde Bizim Evin Halleri dizisi ile ilk deneyimini yaşayan da oyuncu ardından doludizgin seneler Sakarya Fırat. Es es, Ezel, Dila Hanım ve Karadayı gibi dizilerde mühim karakterleri canlandırmıştır. Atv’de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ve son kez Çukur dizisinde çok mühim karakterleri canlandırmıştır.

Nihal Koldaş

Nihal Koldaş Ağlama anne dizisi oyuncusu

Nihal Koldaş Ağlama anne dizisi oyuncusu

Nihal Koldaş 1955 senesinde Ankara’da doğmuştur.Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu ilk kez 1989 senesinde Cahide dizisinde karşımıza gelmiştir. İçerde, Masumiyet, Bir Deniz Hikayesi, A.Ş.K, Güldünya mühim karakterleri oynadığı başlıca yapımlardır.

Selim Bayraktar

Selim Bayraktar Ağlama anne dizisi oyuncusu

Selim Bayraktar Ağlama anne dizisi oyuncusu

Selim Bayraktar 17 Haziran 1975 tarihinde Irak Kerkük’te doğmuştur, ardından Türkiye’ye gelen ve Eskişehir’de yaşamaya başlayan Selim Bayraktar Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde Devlet Konservatuvarı ve tiyatro bölümü başarıyla tamamlamış, en mühim dizi ve filmleri ise Aşk Sana Benzer, romantik komedi, vezir parmağı, Vahşi Batı, Çoban Yıldızı, ufak tefek cinayetler, Cingöz Recai, gecenin kraliçesi, Aşk Sana Benzer mühim dizi ve filmleri olmuştur.

Selim Bayraktar - Ali Osman

Selim Bayraktar - Ali Osman

Selim Bayraktar – Ali Osman Açıklamaları:
Annesiz – babasız büyüyen Ali Osman’ı Kevser halası büyütmüştür. Anne ve babasını çocuk yaşta kaybetmek, erken yaşta büyümesine, sert yapıya bürünmesine, her işini tek başına halletmesine yol açmıştır. Bugün kayda değer bir güce sahip olmasına karşın ilkelerini terk etmemiştir. Gücünün yanında saygı gören biri olmasının sırrı da budur. Herkese bir biçimde istediğini yaptıran Ali Osman’ın lafını dinlemeyen tek kişi ise Alev’dir. Çünkü söz konusu Alev olduğu zaman Ali Osman, kalbine de hükmetmek de zorlanıyordur.

Nisa Sofiya Aksongur

Nisa Sofiya Aksongur Ağlama anne dizisinde

Nisa Sofiya Aksongur Ağlama anne dizisinde

Nisa sofiya aksongur 30 Mart 2011 doğumlu olan ufak oyuncumuz 7 yaşındadır. Daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hanzade kişiliğini oynamış, ardından 2016 senesinde Samsung reklamlarında gördüğümüz minik oyuncumuz Leyla Şirin ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Adını Sen Koy dizisinde de rol almış olan Nisa sofiya aksongur bi hayli kabiliyetli bir oyuncudur.

Sezin Akbaşoğulları Ağlama Anne Özlem rolünde

Ekin Mert Daymaz ile Sezin Akbaşoğulları “Ağlama Anne” dizisinde abla kardeşi oynuyor. Sezin Akbaşoğulları ise Adnan’ın (Cansel Elçin) eşi Özlem’e hayat veriyor..
Sezin Akbaşoğulları Ağlama Anne dizisinde Özlem rolü

Sezin Akbaşoğulları Ağlama Anne dizisinde Özlem rolü

Sezin Akbaşoğulları – Özlem Alan Hakkında Açıklamalar: 

Adnan’ın eşi, Alya’nın annesi, Nevzat’ın kızı, Mert’in ablası. Özlem tüm yaşamını, hatta nefretini bile kocası Adnan’a göre azaltıp çoğaltan bir kadındır. Zengin ailesi aracılığıyla şımartılarak ve bolluk içinde büyümüştür. İsteyip de elde edemediği hiçbir şey olmamıştır şimdiye dek anne sevgisi dışında! Sekiz yıllık evli olduğu Adnan’a saplantı derecesinde aşıktır, ama evliliği birkaç sene önce çatırdamaya başlamıştır. Alya’yı doğurmak istemiş ama dünyaya geldiktan sonra çocuk sorumluluğu ağır gelmiştir. Şu anda Alya’yı da tercih ederek Adnan’ı elinde tutmaya çalışmaktadır.
Sezin Akbaşoğulları - Özlem AlanSezin Akbaşoğulları - Özlem Alan

Rami Narin Ağlama Anne Dizisinde

1996 senesinde istanbulda doğan Rami Narin Ezra dizisinde Taylan kişiliğini canlandırmıştı önceden..Rami Narin Ağlama Anne Dizisinde bakalım nasıl bir rolde olacak..
Rami Narin Ağlama Anne Dizisinde

Rami Narin Ağlama Anne Dizisinde

Mine Kılıç Ağlama Anne Dizisinde

1986 senesinde Mersin’de doğmuş olan Mine Kılıç, Tiyatro ve oyunculuğa çok meraklı olduğu için dizi oyunculuğuna başlamıştır. 2016 senesinde Bana Sevmeyi Anlat, 2016 da Aile İşi ve 2012 senesinde Beni Böyle Sev dizilerinde rol almıştır. Mine Kılıç Ağlama Anne Dizisinde kişiliği rolü belli olunca yazacağız buraya..
Mine Kılıç Ağlama Anne Dizisinde

Mine Kılıç Ağlama Anne Dizisinde

Oktay Gürsoy Ağlama Anne Dizisinde

1984 senesinde Ankara’da doğan oyuncu 1.84 boyundadır. Hatırla Sevgili ile ilk dizisinde rol aldıktan sonra Behzat Ç , Dila Hanım , Hatırla Sevgili ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda rol alan oyuncu evlidir. En çok tanınan rolü ise Arka Sokaklar dizisindeki Müfettiş Veysel rolüdür.
Oktay Gürsoy Ağlama Anne Dizisinde

Oktay Gürsoy Ağlama Anne Dizisinde

Pelinsu Çileli Ağlama Anne Dizisinde

1997 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş güzel oyuncu Pelinsu Çileli 170 cm boyunda 56 kg ağırlığındadır. “Geleceğin Starı” yarışmasına katılarak kendisini gösteren Pelinsu Çileli 21 yaşında ve oyunculuğa çok meraklı. Daha önce değişik bir dizide oynamayan Pelinsu Çileli İzmir‘li ve Ağlama Anne Dizisi ilk deneyimi olacaktır..
Pelinsu Çileli Ağlama Anne Dizisinde

Pelinsu Çileli Ağlama Anne Dizisinde

Gurur Aydoğan Ağlama Anne Dizisinde

Gurur Aydoğan 8 Kasım 1988 tarihinde İstanbulda doğmuştur. 15 Mayıs 2016’da vefat eden Türk sinemasının usta isimlerinden birisi olan Oya Aydoğan’ın oğludur. 1988 senesinde doğan Gurur Aydoğan, 1.90 boyunda ve 86 kg. olan yakışıklı oyuncudur. İlk dizi deneyimi Ağlama Anne Dizisi olacaktır..
Gurur Aydoğan Ağlama Anne Dizisinde

Gurur Aydoğan Ağlama Anne Dizisinde

Osman Wöber Ağlama Anne Dizisinde

27 Şubat 1960 tarihinde Ankarada doğmuş olan Osman Wöber birden çok dizi ve filmde oynamıştır. Özellikle uzun seneler oynadığı Kurtlar vadisi dizisinde efsane bir karakter olan Tuncay Kantarcı’yı canlandırmıştır.. Osman Wöber Ağlama Anne Dizisinde hangi rolde oynayacak belli olunca yazacağız..
Osman Wöber Ağlama Anne Dizisinde

Osman Wöber Ağlama Anne Dizisinde

Deniz Gündünyaya geldi Ağlama Anne Dizisinde

Deniz Gündünyaya geldi Yeni sezonda ise Atv ekranlarında yayına girecek olan Ağlama Anne isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Deniz Gündünyaya geldi’nun önceden yer aldığı dizilerde yan rollerde olduğunı bilinmekte.. Son dizisi Ağlama Anne de Deniz Gündünyaya geldi hangi kişiliği hayat verecek belli olunca yazacağız.
Deniz Gündünyaya geldi Ağlama Dizisinde

Deniz Gündoğdu Ağlama Dizisinde

Sıla Türkoğlu Ağlama Anne Dizisinde

Ağlama Anne Dizisine en son Sıla Türkoğlu dahil oldu. Sıla Türkoğlu önceden bir kaç dizide kısa süreli oynaa da ilk kez bir diziye mühim bir karakter olarak dahil oldu..Sıla Türkoğlu Ağlama anne dizisinde

Sıla Türkoğlu Ağlama anne dizisinde

Ağlama Anne Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı çıktı:

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/ZkXmMoLAYcY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]
porno izle cm to inches
bestnich altyazılı porno porno nulled script