Kamu ve Özel İş İlanları

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Akbank Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında olduğu bir grup iş adamı aracılığıyla 1948 senesinde bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak maksadıyla kurulmuş özel bir banka olup şimdilerde Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi haline gelmiştir. 14.000’in üzerinde çalışanın istihdam ettiği Akbank’ın yurtiçinde 800 şubesi bulunmaktadır. Bu 800 şubenin güvenliğini sağlayacak güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Ulusal alanda çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Akbank’ın şubelerinin düzenli olarak güvenlik görevlisi alımına ihtiyacı olmaktadır. Şubelerin paylaşımı yaptığı Akbank güvenlik görevlisi alımı ilanlarında güvenlik görevlisinin sahip olması gereken nitelikler, çalışma koşulları ve çalışma saatleri, çalışanlara tanınan sosyal ve yan haklar ile alakalı geniş bir şekilde bilgiler bulunmaktadır.

Bu ilanlardaki bilgileri inceleyerek, işte aranan özelliklere sahipseniz ve güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız Akbank güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuru uygulayabilirsiniz.

Başvuru yaparken başvuruda istenen bilgi ve belgeler ile başvuru yapmanız ve yanlış veya eksik bilgiye başvuru formunuzda yer vermemeniz çok mühimdir. Akbank güvenlik görevlisi alımı ilanına yapılan başvuruları inceleyerek iş için istenen özelliklere sahip olan bireylere dönüş yaparak bu bireyleri ön görüşme veya mülakata çağırmakta ve çalışanlarını seçmektedir.

Güvenlik Görevlisinde Aranan Şartlar

Güvenlik görevlisi olarak Akbank bünyesinde çalışmak istiyorsanız, bazı özel şartları yerine getirmek zorunda olduğunuzu bilmeniz gerekir.

  • T.C. Vatandaşı olmak.
  • 18 yaşın üzerinde olmak.
  • Askerliği tamamlamış yahut askerlikten yana tecilli olmak.
  • Herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak.
  • Sağlık durumuyla birlikte çalışmaveyair ehliyet sahibi olmak.
  • Silahlı ÖGG belgesine sahip olmak.

Bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün