Bilgi

Akbank Yaz Kredisi Kampanyası ile 390 TL Taksit Ödeyene 10 bin TL Kredi Verecek

Akbank Yaz Kredisi Kampanyası ile 390 TL Taksit Ödeyene 10 bin TL Kredi Verecek, arayışı içine giren okurlarımız için Akbank Yaz Kredisi Kampanyası ile 390 TL Taksit Ödeyene 10 bin TL Kredi Verecek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akbank Yaz Kredisi Kampanyası ile 390 TL Taksit Ödeyene 10 bin TL Kredi Verecek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akbank Yaz Kredisi Kampanyası ile 390 TL Taksit Ödeyene 10 bin TL Kredi Verecek

Akbank üzerinden verilen bu destek kredilerinde, 36 ay vadeli 390 TL taksitli 10 bin TL kredi dönemi başladı. Yaz aylarında gereksinimi olan bireyler için yapılan bu kampanyada 10 bin TL üzerinden de kredi nakit başvurusu yapabileceksiniz. Banka evlenmek isteyenlere, tatile gitmek isteyenlere, mobilya ve eşya alacaklara, kısacası tüm gereksinimleriniz için kullanacağınız bir kredi kampanyası başlattı. Sizlerde bu kredi kampanyasına katılarak anında onaylı yaz kredisini kullanabilirsiniz. Banka başvuru yapacak olan bireylere de bi hayli hızlı başvuru metotları sunacaktır. 

Akbank Yaz Kredisi 

Akbank’ın Ağustos sonuna kadar sürdüreceği yaz kredisi kampanyası ile birlikte, üyelerine anında destek verecektir. Kredi başvurusu yapacak olan bireyler, ihtiyaç kredisi alması durumunda anında onay alabileceklerdir. Kredi başvurusu için istediğiniz ihtiyaca göre kredi kullanabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle tatil, düğün gibi işleri olan bireyler, bu krediler ile sorunsuz bir nefes alabilir. Üstelik yaz kredisi alacak bireyler, yaz bittikten sonra kredi ödemesine ekranlara geleceklardır. 3 ay ertelemeli verilen bu kredilerde 12 ay 24 ay ve 36 ay vadeli kredi seçenekleri sunulmaktadır. 

Akbank Yaz Kredisi Hesaplama

Kredi kullanmak isteyenler için banka %1.63 faiz oranı ile işlem yapacak. Kredi başvurusu yapacak bireyler, 36 ay vadeli 10 bin TL kredi alırsa, 390 TL ödeme yapabileceklerdir. Kredi kullanmak isteyenler 24 ay vadeli 10 bin TL kredi nakit başvurusu yaparsa, aylık 526 TL, 12 ay vadeli başvurusunda ise, 943 TL aylık ödeme vermektedir. Yaz kredisi olarak başvuru yapacak bireyler ise bankanın birden fazla metotlarıni tercih ederek kredi nakit başvurusu yapabileceklerdir. 

Kredi Başvurusu Yöntemleri 

ING Bank 1.500 TL Kampanya Yaptı. Herkese Para Verilecek

ING Bank 1.500 TL Kampanya Yaptı. Herkese Para Verilecek

Akbank’tan yaz kredisi başvurusu yapacak olan bireyler, belirli yöntemler ile kredilerini kullanabilirler. Bunlardan en fazla tercih edileni SMS kredi nakit başvuru yöntemidir. SMS ile kredi nakit başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazın boşluk bırakın TC yazarak 4425 numarasına gönderin. 44 25 numarasına atılan mesaj sonrası 5 dakika da kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu uygun olması durumunda banka şubesinden kredi kullanabilirsiniz. 
Akbank bunun bunun yanında online internet üzerinden de kredi veriyor. Banka hesabı olan bireyler, alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte, hemen kredilerini kullanabilirler. Kredi kullanmak için Akbank Direkt uygulmasına girebilirsiniz.

Yaz kredisi başvurusu ATM, Banka şubeleri ve 444 25 25 müşteri hizmetleri numarasını arayarak da yapılabilmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka siz değerli okurlarımıza hemen sonuç verir ve bu sonuca göre anında onay alabilirsiniz. 
 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün