Biyografi

Akın Saatçi Kimdir? Evi Nerede?

Akın Saatçi Kimdir? – Akın Saatçi Evi Nerede? – Akın Saatçi Nereli?

Akın Saatçi kimdir?, Akın Saatçi kaç yaşında?, Akın Saatçi evi nerede?, Akın Saatçi nerelidir? Akın Saatçi ev adresi?, Akın Saatçi kaç yaşında?, Akın Saatçi nerede oturuyor?, Akın Saatçi nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Akın Saatçi hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 26.Nisan.1982 senesinde doğan Akın Saatçi şu an için 39 yaşında ve Boğa burcundandır. Akın Saatçi doğum yeri ise Londra, İngiltere olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Akın Saatçi Kimdir?, evi nerede?

Akın Saatçi, 26 Nisan 1982 tarihinde Londra’da doğmuştur. İstanbul Boğaziçi üniversitesinden 2005 senesinde mezun oldu.

Gaye Sökmen ajansına bağlı olarak modellik yapmaktadır. 2007 senesinde altı ay kadar 2002 Dünya Güzeli Azra Akın’ın erkek arkadaşı oldu.

2007 senesinde, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem, Ebru Cündübeyoğlu, Ebru Kocaağa, Kürşat Alnıaçık, Itır Esen, Kadir İnanır, Çağla Kubat‘ın başrollerini paylaştıkları, Show TV’de yayına giren televizyon dizisi “Kuzey Rüzgarı” dizisi ile de dizi hayatına başlayan Akın Saatçi, 2008 senesinde Baba Ocağı dizisi ile devam etti.

2010 senesinde “Deli Saraylı” dizisinde; Perran Kutman, Çetin Tekindor, Cüneyt Türel, Köksal Engür, Itır Esen, Melis Birkan, Özge Özpirinçci, Hakan Meriçliler, Ünal Gümüş ile birlikte oynadı.

Akın Saatçi son olarak başrollerde Mehmet Ali Nuroğlu, Lavigna Longhi, Funda Eryiğit, Esra Ronabar, Erdal Yıldız, Denise Capezze, Birkan Sokullu ve Selçuk Yöntem’in oynadığı “Uçurum” dizisinde Alex Kozlow kişiliğine can vermiştir.

Akın Saatçi, İstanbul 3.Levent’de (Management Of Anatomy and Sports Culture) “MASC Pilates Studio by Akın Saatçi” adında bir Pilates spor salonu olup, Gani Müjde, Belma Canciğer ve Demet Evgar gibi isimlerin devam ettiği salonu kendisi işletmektedir.

2014 senesinin Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor müsabakasında Akın Saatçi de “gönüllüler” takımında yarışıyor.

2014 senesinde Survivor müsabakasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Aydın, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş var.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu var.

Filmleri :
2012 – Uçurum (Alex) (TV Dizisi)
2011 – Aşağı Yukarı Yemişliler (Arda) (TV Dizisi)
2011 – Alemin Kıralı (TV Dizisi)
2010 – Deli Saraylı (TV Dizisi)
2009 – Sıkı Dostlar (TV Dizisi)
2008 – Proje 13 (Can) (TV Dizisi)
2008 – Adanalı (Alex) (TV Dizisi)
2008 – Baba Ocağı (Alp) (TV Dizisi)
2007 – Kuzey Rüzgarı (Akın)(TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu