Fragmanlar

Akıncı 10.Bölüm Fragmanı izle

Akıncı 10.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Akıncı bu hafta yayına girecek mı?

Akıncı 10.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Akıncı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 5 Mart Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Kemal’in hastane çatışmasında Yasemin’i kurtarması, başta durumu gören Fatih olmak üzere herkesin gündemi olur. Kemal sırrını korumaya çalışırken bocalamaya başlar. Üstelik Cüneyt de bu sırrın peşindedir. Nergis, annesiyle alakalı edindiği ipuçlarının izini sürer. İpuçları onu hiç beklemediği bir insana ulaştırırken Lukas’la alakalı beklenmedik bir gelişme Cüneyt ve Köksal’ın gündemini değiştirir. Akıncı, Nergis’in haber yaptığı olayın sorumlularıyla kendi metotlarıyle hesaplaşırken Nergis Akıncı’ya büyük bir itirafta bulunur.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/WlWoP_jjMDc” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün