Bilgi

Akıncı 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı

Akıncı 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı, arayışı içine giren okurlarımız için Akıncı 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akıncı 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akıncı 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı

Akıncı 19. bölüm fragmanı. 7 mayıs 2021 Akıncı son bölüm fragmanı! Akıncı 7. bölüm yeni fragmanı sizlerle!

Akıncı 19. bölüm fragmanı

ATV’nin iddialı dizisi Akıncı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Merakla beklenen Akıncı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Akıncı 19. bölüm fragmanında neler yaşandı? Haritacılar yakalanacak mı? Akıncı’yı bekleyen tehlike nedir? İşte detaylar…

7 Mayıs 2021 Akıncı fragmanı!

Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Akıncı aksiyon ve gerilim yüklü bölümleriyle dikkat çekmeye sürdürmekte. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi durumuna gelen dizi de heyecan bir an olsun azalmıyor. Süper kahraman filmleri ile benzer özellikler taşıyan dizinin çekimleri İstanbul’un tarihi mekanlarında gerçekleştiriliyor. Her hafta seyirciye görsel şölen sunulan Akıncı dizisi reyting oranlarında ise beklediğini yakalayamadı. Yüksek prodüksiyon maliyetleri de göz önüne alındığında dizinin sezon sonu final yapması bekleniyor. Gerilim dolu anların meydana geldiği Akıncı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Akıncı ve Haritacılar içindeki savaş büyümeye başlamıştır. İstanbul’u kana bulamak isteyen Haritacılar bomba olayının ardından ağır darbe alır.

Zira, Akıncı son anda yetişerek bombanın patlamasına engel olmuştur. Cevdet’in Akıncı’yı bulması ile başlayan süreç giderek şiddetlenmiştir. Haritacılar, Akıncı ve ekibinin kimliğini tespit etmek için harekete geçer. Akıncı, köşeye sıkıştırılmak istendiğinin farkındadır. Lakin, çıktığı bu yolda ölümü dahi göze almıştır. Atalarından miras kalan İstanbul muhafızlığı görevini sonuna kadar yerine getirmeye çalışmaktadır. Yeni bir plan yapan Akıncı, bu sefer savunma pozisyonundan çıkmaya karar verir. Haritacıların yerlerini ve geçmişlerini araştırmaya başlamıştır. Nergis’te değişik bir yoldan ilerlemesine rağmen aynı hedefe ulaşmaya çalışıyor. Fatih, kimliğinin ortaya çıkması riskine karşı değişik bir önlem alması gerektiğini kabul ediyor. Cevdet, Gelincik’i bulmak için düğmeye basıyor. Cevdet’in Haritacılarla alakalı tespitlerinin doğru olduğu ortaya çıkmakta. Köksal ve Cevdet’in yeniden yüz yüze gelmesi dengelerin bozulmasına neden oluyor. Cevdet, Nergis’e mühim bir uyarıda yer alıyor. Lakin, Nergis geri adım atmayarak planların bozulmasına neden oluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün