Fragmanlar

Akıncı 4.Bölüm 2. Fragmanı izle

Akıncı 4.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Akıncı bu hafta yayına girecek mı?

Akıncı 4.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Akıncı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 22 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Cevdet, polis sorgusundan kurtulmanın yollarını araraken Nergis de babasının ‘gerçekte’ kim olduğunu öğrenmek için Kemal’den yardım ister. Lukas görevden alındığını öğrendiğinde ülkeden ayrılmadan önce Akıncı’ya karşı savaş açmak için güç toplar. Lukas’ı takipte olan Akıncı için bu savaş beklediği fırsattır ama Lukas beklenmedik bir harekette bulunur. Gizli Yapı, yetki alanının dışına çıkan Lukas için ölüm emri verir ve bu görev Cevdet Emiroğlu’na verilir. Bunu öğrenen Lukas, Cevdet’i Nergis üzerinden vurmayı planlar. Üstelik bu kez Akıncı, Nergis’in yardımına koşamayacak kadar uzaktadır. Nergis’i kurtarmak için sürpriz bir isim ortaya çıkar.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/2_fFDX2kU4o” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün