Fragmanlar

Akıncı 9.Bölüm Fragmanı izle

Akıncı 9.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Akıncı bu hafta yayına girecek mı?

Akıncı 9.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Akıncı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Akıncı, Profesör Yusuf ve kızı Deniz’in kaçırıldığı yere baskın yapar. Köşeye sıkışan Köksal ve adamları Akıncı’yla amansız bir mücadeleye girişir. Cevdet, Yusuf ve kızı için ölüm emrini verirken hiç hesaba katmadığı bir sürprizle karşılaşır. Cüneyt ise Nergis’in ihanetine karşılık harekete geçer. Nergis’in gizlediği tüm belge ve dosyaları ulaşabilmek için özel arama izniyle stüdyoya gelir. Nergis’i köşeye sıkıştırmaya çalışan Cüneyt’in karşısına Fatih çıkar. Cüneyt ve Nergis içerisinde oklar iyice gerilir. Emniyetin operasyonuna karşılık vermek isteyen teröristlerin ele geçirdiği hastanede yaşanan olayda ise Akıncı ve Terörle Şube Müdürü Kemal Günay çatışmanın tam ortasında yüz yüze gelir.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/jcHJG63Qakk” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün