Diziler

Akıncı Dizisi Yeni 2. Sezon Olacak mı? Final Yapacak mı?

Akıncı Dizisi Yeni 2. Sezon Olacak mı? Final Yapacak mı?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Akıncı Dizisi Yeni 2. Sezon Olacak mı? Final Yapacak mı?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Akıncı Dizisi Yeni 2. Sezon Olacak mı? Final Yapacak mı? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Akıncı dizisinin 2. sezonunun olup olmayacağını ve final mi yoksa sezon finali mi yapacağını açıklayacağız. NTC Medya imzalı Akıncı dizisi 1 Ocak 2021 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Akıncı dizisi kısa bir sürede kendini seyirciye sevdirmeyi başarmıştır. Akıncı dizisinin sevenleri de, Akıncı dizisinin önümüzde ki sezon ekranlarda olup olmayacağını merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Akıncı dizisinin 2. sezonunun olup olmayacağını ve 2021-2022 yeni sezonda devam edip etmeyeceğini açıklayacağız.

Akıncı Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Oyuncu ekibinde bulunan, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Müge Boz, Didem Uğur İnselel, Sermet Yeşil gibi başarılı isimlerin bulunduğu Akıncı dizisi her Cuma Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Kısa sürede oldukça büyük beğeni alan dizi aldığı reytinglerle de yükselişe geçmektedir. Henüz ilk sezonunda olmasına rağmen belirli bir kitleye ulaşan dizinin ulaştığı bu kitle, Akıncı dizisini önümüzde ki sezona götürmeye yetecektir. Yapımcılardan bu konu ile ilgili halen bir açıklama bulunmasa da Akıncı dizisi yüksek ihtimalle 2. sezonda ekranlarda olacaktır.

Akıncı Dizisi 2021-2022 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Yönetmen koltuğunda Veli Çelik’in oturduğu ve konusunu Hakan Kandal’ın kaleme aldığı Akıncı dizisi kısa bir sürede bi hayli ses getirmiştir. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri içinde bulunan Akıncı dizisi Cuma günleri Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Şuan güzel bir başarıyla ilerleyen dizi sosyal platformda da bi hayli ilgi görmüştür. Aldığı reytinglerle yükselişte olan dizi kısa bir sürede kendini seyirciye de sevdirmiştir ve Akıncı dizisi bundan dolayı 2021-2022 yeni sezonda ekranlarda olmaya sürecektir.

Akıncı Dizisi Bitecek Mi?

Aksiyon türünde ki dizinin ilk bölümü 1 Ocak tarihinde yayınlanmıştır. NTC Medya imzası taşıyan Akıncı dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen büyük ilgi görmüştür. Bu sezonun en fazla konuşulan dizileri içinde bulunan Akıncı dizisi her hafta birbirinden heyecanlı bölümleriyle bizleri ekrana bağlanmayı başarmaktadır ve aldığı reytinglerle de yükselişe geçmektedir. Dizi halen yayınlanmadan bile büyük ses getirmişti, yayın yaşamına başlamasıyla birlitke Akıncı dizisine duyulan ilgi de bi hayli artmıştır ve Akıncı dizisi bundan dolayı bu sezon bitmeyecektir.

Akıncı Dizisi Final Mi Yoksa Sezon Finali Mi Yapacak?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Akıncı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu aracılığıyla büyük ilgi görmüştür. Aksiyon türünde ki dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen adından çok fazla söz ettirmeyi başarmış ve dizinin başrolünde bulunan Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız’ın içinde ki uyum aracılığıyla de dikkatleri üzerine çekmiştir. Atv ekranlarında yayına giren dizi bu başarıyla devam ederse eğer önümüzde ki sezon da ekranlarda ki yerini korumaya sürecektir. Yani Akıncı dizisi Haziran ayının sonuna doğru sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara verecektir. Önümüzde ki sezon ise yine Atv ekranlarında bizlerin karşısında olmaya sürecektir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Atv’nin bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Akıncı dizisinin 2. sezonun olup olmayacağını, dizinin bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağını açıkladık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün