Akıncı Taşkın Komiser kimdir? Akıncı’ya yeni transfer!

Akıncı Taşkın Komiser kimdir? Akıncı’ya yeni transfer!, Bilgisayfam.net okurları için Akıncı Taşkın Komiser kimdir? Akıncı’ya yeni transfer! şeklinde yaptığınız arayışlarınızı cevaplamak istedik. O yüzden de Akıncı Taşkın Komiser kimdir? Akıncı’ya yeni transfer! başlığı atarak tüm geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında açıkladık.

Akıncı Taşkın Komiser kimdir? Akıncı’ya yeni transfer!

ATV ekranlarında bu sezon başlayan, Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaşımı yaptığı Akıncı dizisi kadrosunu genişletmeye sürdürmekte. Son edinilen bilgiye göre Mustafa Açılan Akıncı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Peki  Mustafa Açılan hangi kişiliği hayat verecek?

İşte detaylar..

Akıncı dizisinin kadrosuna müdahil olan Mustafa Açılan “Taşkın Komiser” rolünü hayat verecektır.  Adanalı bir komiser olarak ekranda yayınlanacak olan oyuncunun şive çalışmalarına başladığı bilgisine ulaşıldı. Ayrıca Mustafa Açılan, süper kahramanı konu alan Akıncı dizisinde yer almaktan mutlu olduğunu açıkladı. 1987 doğumlu olan Mustafa Açılan  önceden Kanıt: Ateş Üstünde, Babamın Günahları, Bir Zamanlar Çukurova ve Maria Mustafa gibi yapımlarda yer almıştır.


Akıncı oyuncu ekibinde bulunan ise Tolga Tekin, Sermet Yeşil, Ayça Erturan, Didem İnselel, Serhan Onat, Yıldıray Şahinler, Müge Boz, Berrak Kuş, Berrin Arısoy, Yılmaz Bayraktar, Atakan Hoşgören ve Deren Talu gibi bir çok başarılı  isim bulunmaktadır.

NTC  Medya imzalı, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’ın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Veli Çelik’in oturduğu ve konusunu Altuğ Küçük’ün kaleme aldığı  Akıncı dizisi her hafta cuma günleri  yayınlanmaktadır. Sevilen dizi Atv ekranlarında saat 20:00’de ekranlara gelmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün