Diziler

Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Bu yazımızda ATV de yeni sezonda ekrana gelecek olan Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu geniş bir şekilde bilgileri ile ilgili yazacağız. Son zamanda dizilere bi hayli önem veren ve her gün kuvvetli bir dizi ile yoluna devam etmek isteyen ATV temmuz ayında çekmeye başlayacağı Akkız Destanı isimli yeni bir tarihi dizi ile karşımıza çıkacak. Biz de Akkız Destanı dizisi ile alakalı merak edilen tüm bilgileri oyuncularına yapımcı yönetmen bilgileri ile dizinin ne zaman başlayacağını kanalına ve tüm ayrıntı kısmı sizlerle burada sunacağız.

bozdag film akkiz destani dizisi oyunculari

Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Akkız Destanı isimli yeni projenin oyuncuları ve kadrosu ile ilgili araştırma konusu olanları burada siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde olarak fotoğrafları ile birlikte yazmak istiyoruz. Hazırlıklarına başlanan Akkız Destanı isimli dizinin oyuncu kadrosu için seçimler özentili bir biçimde devam ediyor. Akkız Destanı dizisinin oyuncuları ve kadrosu belli bi hayli bu sayfaya yazmaya devam edeceğiz. Şimdilik oyuncu seçmeleri devam ettiği için Akkız Destanı dizisinde kesinleşmiş bir oyuncu yer almıyor. Akkız Destanı dizisine kesinleşen oyuncuların isimlerini ve detaylarını eklemeye devam edeceğiz.

Akkız Destanı Dizisi Konusu Kanalı

AkKız Destanı adlı dizi 2021 temmuz ayında sete çıkacak. Atv ile görüşülen dizi 9. yüzyılda geçiyor. Türklerin İslamiyet’e geçişinden önceki zamanda Orta Asya’da yaşayan dağ obalı kimsesiz bir kız ve eli ayağı tutmayan han oğlunun destansı aşk hikâyesini beyazcama taşıyacak. Hem konusuyla hem de çekim yerleri ve oyuncu kadrosuyla bi hayli sıradışı bir dizi olması beklenen Akkız Destanı dizisinin tüm ayrıntı kısmına sayfamızda siz değerli okurlarımıza sunmaya, merak edilen bilgileri konusunu ve öyküsünü paylaşmaya devam edeceğiz.

akkiz destani bozdag film

Akkız Destanı dizisi ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarında yayına girecek olan Akkız Destanı dizisi temmuz ayında sete çıkacak ve oyuncular ile ilk deneme çekimleri yapılacak. Orta Asya’yı andıran Konya bozkırlarında çekilmesi hedeflenen Akkız Destanı dizisinin çekimleri temmuz ve ağustos ayı boyunca devam edecek ve dizi olabileceken Eylül 2021 de ATV ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek. Pazar akşamları yayına giren Hercai dizisinin yerine yayına girmesi hedeflenen Akkız Destanı dizisi bakalım yeni sezonda seyirci aracılığıyla beğenilecek mi bir dönem dizisi olduğu için yeteri kadar reyting alabilecek mi zamanla göreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün