Fragmanlar

Akrep 11.Bölüm 2. Fragmanı izle

Akrep 11.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Akrep bu hafta yayına girecek mı?

Akrep 11.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Akrep dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Cinayet gecesinin fotoğraflarının Hacer tarafından ortaya çıkarılması ile zor durumda kalan ve kız kardeşi Berna’nın ölümüyle alakalı annesi Perihan’a itirafta bulunan Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmiyor.

Görüntülerin polise ulaşmasıyla Aras gözaltına alınırken; Ferda taktik değiştirip Berna’nın yaşamını kaybettiğü gece Sapanca’da olduğunu annesine ve polise itiraf eder. Fikret’le kendisini basan Berna’nın ölümüne Fikret’in sebep olduğunu söyleyen Ferda, Aras’ın ise Fikret’in baskısı ile cesedi yok ettiğını açıklayarak, yine hedef şaşırtırır!

Berna’nın ölümüyle alakalı yaşanan gerçekler ailedeki herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratır. Duru, Aras’ın annesinin ölümündeki payını öğrenince ona karşı hissettiği hayal kırıklığı daha da büyür. İpek’e evlenme teklif eden Şahin de şimdi ne yapacağını bilemez.

Aras gerçekleri anlatmasına rağmen kimseyi kendisine inandıramaz. Perihan da kızının anlattıklarına inanmamıştır. Ferda’ya karşı bir delil bulabilmek için harekete geçer.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu