Fragmanlar

Akrep 8.Bölüm Fragmanı izle

Akrep 8.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Akrep bu hafta yayına girecek mı?

Akrep 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Akrep dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 28 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Fikret, cinayet gecesiyle alakalı delil bulmak için çalışırken, İpek’in kalp cerrahi operasyonu, ailenin poblemlerinı bir kenara bırakıp bir araya gelmesine vesile olacak.

Karısının katilinin sevgilisi olduğu gerçeğiyle yüzleşen Fikret ne yapacak? Ferda cinayetle alakalı üzerinde toplanan şüpheleri dağıtabilecek mi? Perihan, kızının ölümüyle alakalı gerçeğe ulaşabilecek mi? İpek’in cerrahi operasyonu başarılı geçecek mi?

Köşeye sıkışan Ferda, şeytani planını uygulamaya koyuyor. Annesi Perihan tarafından Berna’nın yaşamını kaybettiğü geceyle alakalı sorgulanan Ferda, şimşekleri Fikret’in üzerine çekmek için zekice bir hamle yapacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu