Diziler

Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? (Bertan Asllani)

Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? (Bertan Asllani)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? (Bertan Asllani), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? (Bertan Asllani) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza her perşembe Star Tv ekranlarında seyircilerle buluşan Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna yeni müdahil olan Efe’yi ve Efe’nin amacının ne olduğunu açıklayacağız. Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? asıl sorumuz olacak. Yapımcılığını 1441 Productions yapım şirketinin üstüne aldığı Akrep dizisinin konusunu Erkan Birgören‘in kaleme almıştır. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturduğu Akrep dizisi anlattığı heyecanla hikaye ile severek izlenmeye devam ediyordir.

Bertan Asllani Akrep Dizisinde Efe kişiliğiOldukça başarılı isimlerin bulunduğu Akrep dizisinin başrolünde Demet Akbağ ve Evrim Alasya bulunmaktadır. Her Perşembe Star Tv de seyircilerle buluşan Akrep dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Akrep dizisine yeni katılan Efe kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Akrep Dizisi Efe kimdir? Akrep Dizisi Efe kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Akrep Dizisi Efe Karakteri Kimdir?

12. bölümde karşımıza çıkacak olan Efe kişiliği, Aras’ın cezaevinden arkadaşıdır. Efe, ufak yaşta anne ve babasını kaybetmiştir. Hayatta ki tek varlığı kardeşidir. Kardeşi okusun diye karanlık işlere bulaşan Efe en sonunda hapise girmiştir ve Aras’la burada tanışmıştır. Efe yaşadıklarından dolayı kendini Aras’a benzetir. Aras’ın saf, temiz kalpli ve suçsuz olduğunu fark eden Efe hapishanede sürekli olarak ona destek olacak ve her hususta ona yol gösterecektır.

Akrep Dizisi Efe Kimdir?

Akrep Dizisi Efe kişiliği kimdirOldukça başarılı isimlerin bulunduğu Akrep dizisinde Efe kişiliğine yakışıklı oyuncumuz Bertan Asllani hayat verecektir. Dizinin seyircileri aracılığıyla Efe kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da bi hayli merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Bertan Asllani’yi daha yakında zamandan tanıtacağız ve Bertan Asllani kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Bertan Asllani Kimdir? (Akrep’te Efe Rolü)

31 yaşında ki oyuncumuz 3 Temmuz 1990 senesinde Makedonya’da dünyaya gelmiştir. Çocukluktan beri müzik ve spora alakalı olan oyuncumuz halen 13 yaşındayken kendi stüdyosunu kurup beste yapmaya başlamış ve ilk albümünü çıkarmıştır. Uzun seneler Makedonveya yaşamına devam eden Bertan Asllani’nin, ülkemizde geldiğinde ilk besteleyip kliplendirdiği şarkı Damla Damla’dır. Bu şarkıyla büyük beğeni toplayarak müzik kariyerinde güzel adımlar atan Bertan Asllani, Damla Damla klibinde ki performansından dolayı Pis Yedili dizisine dahil olmuştur. 2013 senesinde oyunculuğa başlayan Bertan Asllani, o döneme ismini duyuran Pis Yedili dizisiyle adından çok fazla söz ettirmiştir. En son 2021 senesinde yayına giren Öğrenci Evi dizisinde boy gösteren oyuncumuz şimdilerde ise Akrep dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Bertan Asllani Yer Aldığı Diziler

Akrep (Efe, 2021)
Öğrenci Evi (Eren, 2021)
Kimse Bilmez (2019)
Göç Zamanı (Demir, 2016)
Pis Yedili (Bertan, 2013)

Bertan Asllani Resmi İnstagram Hesabı

Akrep Dizisi Efe Kim Amacı NeBu sezon Akrep dizisinde hayat vereceği Efe kişiliğiyle Star Tv ekranlarında karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Bertan Asllani, sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 120 gönderisi ve ortalama olarak 77 bin takipçisi mevcuttur. Bertan Asllani resmi instagram hesabı: @bertanasllani

Bertan Asllani Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Bertan Asllani halen evli değildir. Lakin 2013 senesinde Pis Yedili dizisinde birlikte oynadığı, 25 yaşındaki oyuncu Hazal Şenel ile uzun senelerdır birliktedir ve çift ilişkilerini göz önünde yaşamayı tercih etmemektedir. Bertan Asllani, geçtiğimiz yaz kendi gibi oyuncu olan sevgilisi Hazal Şenel’e evlilik teklifi etmiş ve evet cevabını almıştır. Lakin ikilinin ne zaman dünya evine gireceği halen belli değildir.

Akrep Dizisi Efe – Bertan Asllani Kıyafetleri

Yeteneğinin bunun yanında yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Bertan Asllani, özellikle genç kızlar aracılığıyla ilgiyle takip edilmektedir. Giydiği her şeyin yakıştığı birisi olan oyuncumuz üslubuyla da büyük beğeni toplamakta ve sevenleri aracılığıyla oyuncumuzun giydiği kıyafetleri de araştırılmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Bertan Asllani’nin özel yaşamında ve Akrep dizisinde giydiği, ceket, gömlek, kazak, hırka, kaban, mont, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza her Perşembe Star Tv de ekranlara gelen Akrep dizisine yeni katılan oyuncumuz Bertan Asllani’yi ve Akrep dizisinde hayat vereceği Efe kişiliğini yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? (Bertan Asllani) ile ilgili bilgiler verdik. Akrep Dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuza da inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün