Diziler

Akrep Dizisi Nerede Çekiliyor?

Akrep Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Konak Orman Göl Neresi?

Bir çok birinin beğeniyle izlediği Akrep Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Konak Orman Göl Neresi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Akrep Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Konak Orman Göl Neresi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Star TV ekranlarında akrep isimli yeni bir dizi başlıyor. Merak edenler için Akrep dizisinin nerede çekildiğini hangi mekanların kullanıldığını göl ve orman manzaralarının neresi olduğunu bu sayfada sizlerle sunacağız. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya gibi kabiliyetli oyuncuların bulunduğu Akrep dizisi ihanetin, lanetin Aşkın ve anneliğin savaşını anlatacak. İlk tanıtım fragmanı 28 kasım 2020 tarihinde yayına giren Akrep dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlar kullanılıyor hangi göl yahut ormanda çekimler gerçekleşiyor merak edilen tüm ayrıntı kısmı sizlerle sunacağız.Akrep Dizisi hangi konakta çekildi

Akrep dizisi nerede çekiliyor?

Akrep Dizisi hangi il ilçe mahallede çekiliyorStar TV’de yayına giren ilk tanıtım fragmanından sonra Akrep dizisinin çekim yerleri merak edilmeye başlandı. Akrep dizisi 2021 yılına damga vuracak yeni dizilerden birisi olacak. Akrep dizisinin başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın yer alırken; ihanetin, lanetin, aşkın ve anneliğin savaşı dizide anlatılacak. (Akrep dizisinin oyuncu kadrosu) Özellikle akrep dizisinin fragmanını da gördüğümüz Amerikan tipi ev veya konak merak konusu olurken akrep dizisinde tekne ile gidilen göl ve içinde kayboldukları orman merak konusu oldu. Bizde bu yazımızda Akrep dizisinin çekim yerlerine dair bilgileri merak edenler için derleyip toparlayacağız.

Akrep dizisinin çekim yerleri neresi?

Akrep Dizisi çekimleri nerede yapılıyorYapımını 1441 Productions’ın, yapımcılığını İrfan Şahin’in üstüne aldığı Akrep’in yönetmen koltuğunda Gökçen Usta yer alıyor. Dizide Ferda kişiliğine hayat veren Evrim Alasya kırmızı oda dizisindeki (Meliha) tecrübeli oyunculuğunun ardından akrep dizisi ile yeniden gündemde. Dizide kötü bir karakterde oynayan Ferda’nın elde etmek istediği konak ev nerede İstanbul’un neresi veya hangi semtte gibi merak edilen sorulara geniş bir şekilde yanıtlar sayfamızda olacak.

Akrep Dizisinin Çekim Mekanları Konak Orman Göl Neresi?

Akrep Dizisi hangi ormanda gölde ÇekiliyorAkrep dizisinde bunun yanı sıra orman çekimleri de bi hayli yer kaplayacak. Dizinin göl sahneleri Sapanca gölünde çekildi. Birçok kişiyi akrep dizisinde üstten görünümü verilen orman nerede Belgrad ormanları mı veya değişik bir şehrimizde mi gibi soruların bunun yanında Aras rolündeki Yusuf Çim ile Ferda kişiliğindeki Evrim Alasya hangi gölde açıldıkları tekne ile öldürdüğü kadını Aras’ın attığı göl Kocaeli’de mi yoksa İstanbul Büyükçekmece mi diye merak edilen sorulara yanıtlar sayfamızda bizzat orada yaşayanlar aracılığıyla verilecek. Göl Sapanca gölüdür ve bu göl Kocaeli ilimizdedir.

Akrep dizisi Hangi konakta çekiliyor?

Akrep dizisi hangi konakta çekiliyor sorusuna hemen yanıt verelim. Akrep dizisi önceden İstanbullu Gelin dizisinin de çekildiği konakta çekiliyor. Akrep dizisi İstanbul Beykoz beldesinde bulunan Kundura Fabrikası’ndaki alanda bulunan ve dizi-filmler için özel olarak hazırlanmış olan bu konakta çekiliyor.Akrep dizisi Hangi konakta çekiliyor

Akrep Dizisi Hangi il ilçe köyde çekiliyor?

Akrep Dizisi nerede çekiliyorAkrep dizisinin çekimleri İstanbul ilimizin Beykoz ilçesinde devam ederken akrep dizisinin bazı sahneleri ise İstanbul’da Büyükçekmece gölünde devam ediyor. Orman ve göl manzaraları da akrep dizisine ayrı bir güzellik katacak gibi görünmekte. Ayrıca Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasının şimdilerde dizi film platosu olarak kullanılan mekanlarında da akrep dizisinin iç mekan çekimleri yapılacak. Ayrıca akrep dizisi farklı il ve ilçelerde devam ederse yahut kasaba köy çekimleri olursa yine sayfamızda siz değerli okurlarımıza fotoğrafları ile birlikte yazmaya devam edeceğiz.

akrep dizisi nerede cekiliyor evi nerede

Akrep Dizisi Çekim Setine Nasıl Gidilir?

Akrep Dizisi Nerede hangi evde konakta ÇekiliyorÜlkemizde ve dünya çapında yaşanan koronavirüs vakaları sebebiyle dizi ve filmlerin çekim yerlerine setlerine genelde konuk ve misafir alınmıyor. Lakin çekimler bittikten sonra Akrep dizisinin çekim setinde oyuncular ile görüşebilir maske mesafe ve hijyen kaidelerina dikkat ederek akrep dizisinin oyuncuları ile resim çekilebilir siniz. Akrep dizisindeki çekimler stok bölümler hazırlanacağı için bi hayli uzun devam edecek. Sizlerde akrep dizisinde oynamak çekimlerine katılmak isteğe göre yapımcı firma ile görüşebilirsiniz.

Akrep Dizisi Çekimleri nerede yapılıyor?

Akrep dizisinin çekimleri nerede yapılıyor sorusunu genelde dizide oynamak isteyen figüran yahut kısa rollerde yer almak isteyen oyunculuk hususundaki istekli hevesli oyuncular talep ediyor. Akrep dizisinin çekimleri İstanbul ilimizde Beykoz ilçesi ile Küçükçekmece ve Büyükçekmece civarında yapılıyor. Bazı sahnelerin Kocaeli’de bulunan Darıca beldesindeki dizi platolarında da yapıldığı gelen bilgiler içinde. Akrep dizisinde oyuncu olmak ve çekimlere katılmak için yönetmen ve yapımcı ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.Akrep Dizisinin çekim mekanları neresi

Akrep dizisi nerede çekiliyor akrep dizisinin çekim mekanları neresi akrep dizisi hangi konakta evde çekildi veya Akrep dizisinin çekildiği orman göl nerede gibi merak edilen sorulara geniş bir şekilde yanıtlar dizioyuncu.com sayfamızda siz değerli okurlarımıza sunulmaya devam edecek. Star TV de yayına girecek olan Akrep dizisinin oyuncu kadrosu ile ilgili merak ettiklerinizi sayfamızdan takip edebilir yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.Akrep Dizisinin hangi semtte mahallede çekiliyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün