Diziler

Akrep Dizisinin Final Tarihi Netleşti!

Akrep Dizisinin Final Tarihi Netleşti!, arayışı içine giren okurlarımız için Akrep Dizisinin Final Tarihi Netleşti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akrep Dizisinin Final Tarihi Netleşti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akrep Dizisinin Final Tarihi Netleşti!

Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın paylaşımı yaptığı ve kadrosunda bulunan Yusuf Çim, Müge Su Şahin, Esila Umut gibi tecrübeli oyuncuların olduğu dizi  Akrep dizisi final yapıyor!

İrfan Şahin’in yapımcılığını üstüne aldığı, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve konusunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisi ekranlara veda ediyor.

Star TV’nin büyük umutlarla başlattığı Akrep dizisi kuvvetli kadrosuna ve farklı konusuna rağmen reyting listesinde hüsrana uğradı. Bekleneni karşılayamayan Akrep dizisi final yapma kararı aldı. Peki Akrep ne zaman final yapacak?

Akrep Dizisi Final Yapıyor!

Reytinglerde bir türlü istediğimiz başarıya ulaşamayan ve bu zamana kadar öncedenden yurtdışı satışları gerçekleştiği için uzatılmak zorunda kalan Akrep dizisi 26 bölümlük anlaşmasını bitirerek ekranlardaki macerasını tamamlıyor.

Şu ana kadar toplam 24 bölüm yayına giren dizinin çekimleri tamamlandı. Kalan iki bölümü ile ekranlara gelerek,  17 Haziran Perşembe günü elveda diyecek!

Star Tv’nin bu sezon dizileri birer birer final yaparak şansızlığı sürdürmekte.  Pazartesi günleri yayına giren Kağıt Ev dizisi de final yapacak.

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün