Fragmanlar

Alev Alev 16.Bölüm 2. Fragmanı izle

Alev Alev 16.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Alev Alev bu hafta yayına girecek mı?

Alev Alev 16.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Alev Alev dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Cemre, Güneş’in geçici velayetini almak için çabalamaya devam ediyordir. Çelebi zekice manevralarla kendisine yapılan saldırıları göğüslerken, karşısına hiç beklemediği yeni bir düşman çıkar. Ömer ve İskender içerisinde sert bir mücadele başlamak üzeredir. Ömer bu karşılaşmada karşısında sürpriz bir ismi bulur. Rüya Ömer’in annesi ile alakalı yarasını merak ederken, Çiçek hakkında şok edici bir gerçekle yüzleşir. Cemre ise Çelebi ile olan savaşında, yeni ve umut dolu bir hayatın kapısını aralar.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/vxlm3ZKeIss” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün