Diziler

Alev Alev Dizisi Ozan Neden Yok Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi

Alev Alev Dizisi Ozan Neden Yok Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Alev Alev Dizisi Ozan Neden Yok Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Alev Alev Dizisi Ozan Neden Yok Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Alev Alev Dizisi Ozan Neden Yok Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Alev Alev dizisinde bulunan Ozan kişiliğinin Alev Alev dizisinden neden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız. Her perşembe Show TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan Alev Alev dizisi ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisinin başrolünde de Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Erkuvvetli bulunmaktadır. Herkesin severek takip ettiği dizilerden birisi olan Alev Alev dizisinden sürpriz bir biçimde Ozan kişiliğinin ayrılacağı duyulmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Alev Alev dizisinde bulunan Ozan kişiliğini neden ayrıldığını ve tekrar Alev Alev dizisine gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Alev Alev Ozan Diziden Neden Çıktı?

Ilk bölümünden beri Alev Alev dizisinde bulunan ve Cemre’ye sahip çıkıp, onu evinde koruyan Ozan’ın dizden ayrılacak olması seyircileri çok üzmüştür. Dizide gazeteci olarak karşımıza çıkan Ozan’ın, ilerleyen bölümlerde ekranlara veda edeceği kesinleşmiştir. Ozan’ın hangi bölümde Alev Alev dizisinden ayrılacağı belli değildir. Lakin Ozan’ın Çelebi aracılığıyla öldürülerek diziden ayrılacağı konuşulmaktadır. Ozan kişiliğine hayat veren oyuncumuz Berkay Ateş de Alev Alev dizisinden ayrılır ayrılmaz Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olacaktır.

Alev Alev Ozan Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden bir araya getirilen Alev Alev dizisi kısa bir sürede kendini izleyeceye sevdiğimi başarmıştır. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çeken dizide sürpriz bir biçimde Ozan kişiliğinin ayrılacağı duyulmuştur. Her koşulda Cemre’ye destek çıkan ve onun yanında olan Ozan’ın diziden ayrılacak olması seyircileri de bi hayli üzmüştür. Dizinin bi hayli beğeni alan karakterlerinden birisi olan Ozan ilerleyen bölümlerde Çelebi aracılığıyla vurularak öldürülecek ve Alev Alev dizisine veda edecektir. Ozan kişiliğinin hangi bölümde diziden ayrılacağı halen kesinleşmemiştir fakat oyuncumuz Berkay Ateş diziden ayrılır ayrılmaz Çukur dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Alev Alev Ozan Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Alev Alev dizinin ana karakterlerinden birisi olan ve seyirciler aracılığıyla çok bi hayli beğeni alan Ozan’ın Alev Alev dizisinden vurularak çıkacağını yukarıda açıklamıştık. Izleyiciler aracılığıyla merak edilen bir diğer konu ise Ozan kişiliğinin tekrar diziye dahil olup olmayacağıdır. Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi Ozan Yüksek ihtimalle Çelebi aracılığıyla vurularak diziye veda edecektir. Yani öldüğü için Alev Alev dizisinden ayrılan Ozan kişiliğinin tekrar diziye dahil olması gibi bir ihtimal yoktur. Ayrıca Ozan kişiliğine hayat veren oyuncumuz Berkay Ateş’te Çukur dizisi ile anlaşma sağlamıştır ve Alev Alev dizisinden ayrıldıktan sonra Çukur dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Alev Alev Dizisi Ozan

Ömer’in en yakın dostu olan Ozan Akınsel, Yedikule Mahallesi’nin idealist gazetecidir. Mesleğinden dolayı sürekli olarak başı belaya giren Ozan bi hayli cesaretli ve doğrucu bir insandır. Ayrıca şiddet gören ve ezilen kadınlar için elinden geleni yapan Ozan Cemre’ye de bu hususta bi hayli destek çıkmış, hatta en büyük destekçisi olmuştur. Cemre’yi her koşulda koruyup kollayan ve onun evinde saklayan Ozan ilerleyen bölümlerde Cemre’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştır. Cemre de Ozan’a karşı boş değildir ve iIkilinin içinde duygusal bir ilişki başlamıştır. Cemre’nin eski eşi Çelebi Bu durumun fark edecek ve Ozan’ı vurarak öldürecektir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Alev Alev dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Ozan’ın Alev Alev dizisinden neden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerle konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün