Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Ne Zaman Final Yapacak?

Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Ne Zaman Final Yapacak?, arayışı içine giren okurlarımız için Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Ne Zaman Final Yapacak? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Ne Zaman Final Yapacak? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Ne Zaman Final Yapacak?

Demet Evgar , Hazal Erkuvvetli ve Dilan Deniz Çiçek başrollerini paylaşımı yaptığı kadrosunda bulunan Zuhal Olcay , Berkay Ateş, Berker Güven, Cem Bender, Cihangir Ceyhan ve Toprak Can Adıgüzel gibi isimler olduğu Alev Alev dizisi final yapıyor!

Ay Yapım imzalı, Ahmet Katıksız’ın yönettiği ,Damla Serim ve Burcu Görgün Toptaş’ın konusunu kaleme aldığı Show TV ekranlarında her perşembe yayına giren Alev Alev’in final tarihi belirlendi.

Sezon sonuna doğru gelinirken reyting savaşlarında kaybeden diziler ekrana birer birer veda ediyor. Alev Alev dizisi kuvvetli kadrosu ve konusuna rağmen ekranlardaki macerası kısa sürdü. Perşembe günü yayına giren dizi o gün yayına giren popüler diziler karşısında bi hayli düşük reytingler alarak istediğimiz başarıyı gösteremedi. Yapım da diziye 2.sezon onayı vermeyerek final yapmasına karar verdi.

Alev Alev ne zaman final yapacak?

Show Tv ekranlarında yayına giren dizi 28. bölümü ile final yapacak. 20 Mayıs Perşembe 28.bölümü ile ekranlara elveda diyecek.

Yayınlanma Zamanı: 03 Mayıs 2021, 01:58

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün