Diziler

Alev Alev Finali Bu Yüzdenmiş! Hazar Ergüçlü Seti Birbirine Kattı

Alev Alev Finali Bu Yüzdenmiş! Hazar Ergüçlü Seti Birbirine Kattı: Ben Kıvançla Oynadım!, arayışı içine giren okurlarımız için Alev Alev Finali Bu Yüzdenmiş! Hazar Ergüçlü Seti Birbirine Kattı: Ben Kıvançla Oynadım! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Alev Alev Finali Bu Yüzdenmiş! Hazar Ergüçlü Seti Birbirine Kattı: Ben Kıvançla Oynadım! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Alev Alev Finali Bu Yüzdenmiş! Hazar Ergüçlü Seti Birbirine Kattı: Ben Kıvançla Oynadım!

Başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü‘nün olduğu Alev Alev dizisi yakında zamanda final yapacak. Lakin setteki olay giderek yayılmaya sürdürmekte. Meğer sette neler olmuş neler!

Dizinin Çiçek’i Hazar Ergüçlü seti birbirine öyle bir kattı ki! Daha önce de ile ilgili bu tür haberler çıkan Ergüçlü‘nün seti birbirine kattığı yapımcı ve Ergüçlünün sevgilisi Onur Ünlü aracılığıyla gizli tutulmaya çalışılsa da olay kulislerde konuşulmaya sürdürmekte. Ergüçlü‘nün bağırışları gündem oldu.

“BEN KIVANÇLA, ÇAĞATAY İLE OYNADIM”

Hazar Ergüçlü dizideki partneri Toprak Can Adıgüzel’i beğenmeyerek çirkin bir kapris yaptığı öğrenilmişti. Ergüçlü dile getirdiği sözler gündeme bomba gibi düştü. Partnerini beğeneyen Hazar Ergüçlü “Siz benim kim olduğumu bilmiyor musunuz? Ben Çağtay Ulusoy ile Kıvanç Tatlıtuğ ile oynamış insanım!” diye bağırarak genç oyuncu Toprak Can Adıgüzel’i kendisine partner olarak yakıştıramadı.

Bunun üzerine Toprak Can Adıgüzel’in sahneleri azaltıldı ve senaryo değiştirildi. Dizinin setteki gerginlik sebebiyle final kararı aldığı bilgisine ulaşıldı. Alev Alev dizisi 28. bölümü ile ekranlara veda edeceği konuşulmakta.

Bu haberlerin ise medyada yer alması dizinin yapımcısı Kerem Çatay ve Onur Ünlü aracılığıyla engellenmeye çalışıldığı bilgisine ulaşıldı. Lakin Hazar Ergüçlü‘nün olayı yayılmaya sürdürmekte. Bunun bunun yanında dizinin final kararı almasında dahi sette ki bu gerginlik etki olmuş.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün