Diziler

Alev Alev Neden Bitti Final Kararı Aldı? Dizi Tekrar Başlar mı?

Alev Alev Neden Bitti Final Kararı Aldı? Dizi Tekrar Başlar mı?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Alev Alev Neden Bitti Final Kararı Aldı? Dizi Tekrar Başlar mı?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Alev Alev Neden Bitti Final Kararı Aldı? Dizi Tekrar Başlar mı? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Alev Alev Neden Bitti Final Kararı Aldı? Dizi Tekrar Başlar mı?

Alev Alev dizisi Show TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanıyor. Dizinin son haftalara kadar çok iyi seyreden reyting oranları birdenbire azalmaya başladığı ve Ay yapım imzalı Alev Alev dizisi Show TV’nin almış olduğu karar ile final yapacak, ekrana veda edecek. Elbette bu kararı duyan seyirciler Alev Alev dizisi neden bitti, niçin final yaptı, başka kanalda devam eder mi transfer olur mu yeniden başlar mı gibi meraklı soruları bizlere yönetmeye başladı.

Alev Alev Dizisi Neden Bitti, Final Kararı Aldı?

Öncelikle Alev Alev dizisinin ortalama olarak 5 ve 6 oranında Total reyting alarak uzun süre yüksek miktarda izlenmeye eriştiğini aktarabiliriz. Lakin son haftalarda izlenme oranları hızla düşmeye başlayınca Show TV diğer bütün dizilerin de olduğu gibi Alev Alev dizisinde de final kararı aldı. Elbette bu kararı yalnızca Alev Alev dizisinin reyting oranlarına bağlamak ve izlenme oranları düştü için dizinin bittiğini söylemek yetersiz olur.

alev alev dizisi neden bitti final yapti bilgileri

Özellikle pandemi sürecinde kanalların reklam kazançlarında oldukça önemli düşme oldu. Geliri az olan kanallar dizilere de çok fazla para ödeyemez oldu. Lakin dizi oyuncularının fiyatları aşağı yukarı önceki senelerda ki ile aynı kalınca kanallar paylaşımı yaptıkları dizilerden kar edemez oldular. Hatta zarar etmeye bile başladılar diyebiliriz.

Ay Yapım ile Show TV içinde yapılan anlaşma gereği Alev Alev dizisi 25 bölüm devam edecekti. Pandemi sebebiyle 1 yılda fakat 25 bölüm civarında çekim bulunacağını tahmin eden yapımcı ve Show TV anlaşma süresi biter bitmez dizinin finaline karar verdiler. Lakin Alev Alev dizisinin çok oldukça önemli seyirci kitlesi yer alıyor ve özellikle kadın cinayetlerinin arttığı son haftalarda Alev Alev dizisi çok iyi bir fırsat yakaladı ve her hafta ortalama olarak 5-6 milyon insana ulaşıyor. Bu kadar iyi izlenme oranları varken Alev Alev dizisinin bitmesi final yapması tabi ki hem yapıma hem de kanala yaramayacak. Peki Alev Alev dizisi ikinci sezonda devam eder mi bunun bir yolu var mı?

alev alev dizisi bitmesin final olmasin

Alev Alev Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Ay Yapım ile Show TV ortak kararına göre Alev Alev dizisi 25. bölümde bitecek ve final yapacak. Lakin diziyi severek seyredenler Alev Alev dizisinin devam etmesini ikinci sezonda da ekranda olmasını çok istiyorlar. Hem dizinin konusu hem de mühim bir yaraya parmak basması oldukça önemli seyirci kitlesine ulaşmasını sağladı. Lakin sosyal mesajlar kanalların ve yapımcının reklam kazançlarından önce gelmediği için kanal ve yapımcı zarar etmemek adına diziyi bitirme kararı aldılar. Son karar böyle olsa da Alev Alev dizisinin başka bir kanalda devam etme ihtimali yer alıyor. Ay yapım ile Alev Alev dizisine transfer etmek isteyen kanallar görüşmede karar verirlerse Alev Alev dizisinin yeni ikinci sezonda da devam etmesi ihtimal içerisinde.

alev alev dizisi bitmesin final olmasin kampanyasi

Alev Alev Dizisi Yeni Bir Kanala Transfer mi Olacak?

Alev Alev dizisi final kararından önce başka bir kanala transfer olması tabi ki söz konusu. Çünkü Alev Alev dizisinin son haftalarda aldığı reytinglere rağmen yine de çok iyi izlenme oranına eriştiğini herkes biliyor. Ayrıca yeni bir dizi ile giriş yapmak yerine belli bir seyirci kitlesine sahip olan bir diziyi transfer etmek daha mantıklı bir alternatif olabilir. Bu nedenle Alev Alev dizisinin yeni bir kanalla anlaşması ve transfer olması seçeneği şuan için gündemde. Lakin son karar oyuncuların ve yapımcı firma olan Ay Yapım’ın. Alev Alev dizisi yeni bir kanala transfer olur ve bu kesinleşirse sayfamızda duyuracağız.

alev alev dizisi sezon finali bilgileri

Alev Alev Dizisi Tekrar Başlar mı?

Alev Alev dizisinin değişik bir alternatif ortaya çıkmazsa 25. bölümde final yaparak ekrana veda edeceğini yukarıda yazmıştık. Final yapan diziler genelde kolay kolay yeniden başlamaz. Bu nedenle Alev Alev dizisinin eğer finali kesinleşirse bir sonraki sezon tekrar başlamasını pek olabilecek görmüyoruz. Lakin Alev Alev dizisi tekrar bölümleri ile yine Show TV ekranlarında seyirciye sunulabilir. Alev Alev dizisinin yeniden başlaması tekrar yayına girmesi gündeme gelir mi şuan için bu konuyla alakalı resmi ve kesin bir bilgi yer almıyor.

alev alev dizisi bitiyor mu sezon finali mi

Alev Alev Dizisi Bitmesin, Final Yapmasın

Alev Alev dizisinin bitmemesi final yapmaması için bir kampanya oluşturarak sizlerin de yorum ve görüşlerini almak istedik. Nasıl bir kampanya diye merak edenlere hemen kısaca söz edelim. Öncelikle ziyaretçi olarak sizler bu sayfanın altındaki yorum kısmına; ”Alev Alev dizisi bitmesin, Alev Alev final yapmasın gerekirse başka kanalda devam etsin.” şeklindeki yorum ve görüşlerinizi içten duygularla yazınız. Daha sonra yorum yazdığınız bu sayfayı sosyal platformda Facebook Instagram Twitter gibi sayfalarda paylaşarak takipçilerimizin görmesine çevrenizdeki bireylerin duymasına yardımcı olun. Böylelikle Alev Alev dizisi bitmesin final yapmasın şeklindeki kampanyamız çok oldukça önemli çevre aracılığıyla görülmüş ve takip edilmiş olacak. Bizde bu yorum ve görüşleri Show TV ve Ay Yapım ile paylaşarak seyircilerin diziye sahip çıktığını gösterelim.

alev alev dizisi baska kanala gecer mi biteecek mi

İnşallah Alev Alev dizisi final yapmaz bitmez. Lakin biterse de her şeyin sonu değil ya. Sizlerde Alev Alev dizisi neden bitti final kararı aldığı Alev Alev dizisi tekrar başlar mı hususunda yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak düşüncelerinizi diğer okurlarımızla paylaşınız. Ayrıca merak edenler için Alev Alev dizisi oyuncu kadrosu konumuzu da inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün