Diziler

Alev Alev ve Yasak Elma Dizisinden Kalp Yarası Dizisine Bomba Transferler!

Alev Alev ve Yasak Elma Dizisinden Kalp Yarası Dizisine Bomba Transferler!, arayışı içine giren okurlarımız için Alev Alev ve Yasak Elma Dizisinden Kalp Yarası Dizisine Bomba Transferler! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Alev Alev ve Yasak Elma Dizisinden Kalp Yarası Dizisine Bomba Transferler! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Alev Alev ve Yasak Elma Dizisinden Kalp Yarası Dizisine Bomba Transferler!

ATV’ninn yeni dizisi Kalp Yarası’nın çalışmaları başladı. Dizinin kadrosu şekillendi! Seyircileri şaşrıtacak transferlere imza atılan dizinin kadrosuna yeni isimler dahil edildi.

Kanallar yeni sezon hazırlığına girdi. Yaz dizilerinin başlamasını dört gözle beklerken ATV’den bilgi geldi. Bir sene boyunca bolca drama doyduğumuz şu pandemi sürecinde yeni dizilerin çalışmaları başladı. ATV’de yeni sezona bi hayli hızlı giriş yapmak isteyen kanallardan biri olarak Kalp Yarası dizisinin çalışmalarını hızlandırdı.

Süreç Film’in yapımcılığında ekranlara gelecek dizinin kadrosuna bomba transferler devame diyor. Diziye önce Yasak Elma’nın Kerim’i Gökhan Alkan dahil edilmişti. Başrollerini Merve Çağıran, Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in paylaşacağı diziye Alev Alev dizisinden de bomba isim transfer edildi.

Kalp Yarası dizisi için önce İlhan Şen ile anlaşılmıştı. Lakin son dakika değşikliği ile İlhan Şen, Medyapım’ın FOX Tv için çekeceği “Cunning Single Lady” uyarlaması için anlaşma sağladı. Böylelikle İlhan Şen için düşünülen Ömer rolü için yeni isim aranmaya başladı. Süreç Film sonunda Ömer kişiliği için aradığını buldu.

ALEV ALEV’DEN AYRILMAK ZORUNDA KALMIŞTI!

Alev Alev dizisinin yakışıklı ismi Kalp Yarası dizisine dahil oldu. Yakında final yapacak olan Alev Alev dizisinden ayrılan isim Gökhan Alkan ile başrolü paylaşarak seyirci karşısına gelecek.

Show Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Alev Alev’de bulunan fakat Hazar Erkuvvetli’nün sette olay çıkarıp “Ben Kıvanç ile oynamış insanım benim partnerim bu olamaz” demesi üzerine diziden ayrılan Toprak Can Adıgüzel, ATV’nin yeni dizisi Kalp Yarası’na dahil oldu. Genç oyuncu önceden İlhan Şen için düşünülen Ömer kişiliğine hayat verecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün