Biyografi

Aleyna Eroğlu Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Aleyna Eroğlu kimdir?, Aleyna Eroğlu kaç yaşında?, Aleyna Eroğlu evi nerede?, Aleyna Eroğlu nerelidir? Aleyna Eroğlu ev adresi?, Aleyna Eroğlu kaç yaşında?, Aleyna Eroğlu nerede oturuyor?, Aleyna Eroğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Aleyna Eroğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 18.Mayıs.1996 senesinde doğan Aleyna Eroğlu şu an için 25 yaşında ve Boğa burcundandır. Aleyna Eroğlu doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Aleyna Eroğlu Kimdir? – Aleyna Eroğlu Evi Nerede? – Aleyna Eroğlu Nerede Oturuyor?

Aleyna Eroğlu Kimdir?, evi nerede?

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Aleyna Eroğlu, 18 Mayıs 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 1,69 cm. boyunda ve 43 kilo olan Aleyna Eroğlu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 4 yıl okuyarak mezun olmuştur. Ardından Kadıköy Halk Eğitim 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı.

Aleyna Eroğlu, 2011 senesinde “3 Kadın 3 Kader” adlı sinema filminde oynamıştır. Mega Menajerlik ile çalışan Aleyna Eroğlu, daha sonra bir çok tiyatro oyunu ile son olarak Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli filmde rol almış ve bu film ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Aleyna Eroğlu, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayına girecek ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2011 – 3 Kadın 3 Kader (Sinema Filmi)
TİYATRO – SİNEMA
Bahar Noktası- Puck (Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü)
Üzgünüm Leyla- Leyla
Babaannem Yüz Yaşında – Marta
İnternet Zizi – Zizi

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün